Інформація

Поліція нагадала про початок періоду пересування автомобілів з увімкненими фарами

28 вересня 2018, 21:18

Для підвищення безпеки дорожнього руху представники Нацполіції надали роз'яснення щодо обов'язкового дотримання водіями положення, яке передбачає норми водіння з увімкненими фарами в денний та нічний час доби.

«Сезон ввімкнених фар» розпочнеться вже з 1 жовтня – вдень водії матимуть пересуватися з денними ходовими вогнями, на заміських автошляхах – з ближнім світлом до 1 травня. За невиконання положення передбачено покарання у вигляді штрафу – 425 гривень.

Крім цього поліція Київської області поінформувала про правила поводження на дорогах в період дощів. В цей час водії, в першу чергу, мають дотримуватись безпечної швидкості та дистанції між автомобілями й не робити різкого гальмування чи маневрів, їздити з увімкнутими габаритними вогнями. «Пішоходам краще додати до одягу світловідбиваючі елементи, не виходити на проїзну частину і за необхідності допомагати одне одному», – кажуть в поліції.

221  |  Інформаційне агентство «Пульс»  |  2018-09-28 21:18:04  |  новини, Київська область, автомобілі, безпека дорожнього руху, Нацполіція, поліція, Україна

Поставити оцінку: 1Поставити оцінку: 2Поставити оцінку: 3Поставити оцінку: 4Поставити оцінку: 5 (голосів: 0)
Обробка даних...