Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Незаконние видобування піску у Рокитнянському районі

25 лютого 2020 року о 11:45

 | 
 | 4/5 (1)

Стало відомо, що на ділянці річки Рось в межах Синявської сільської ради Рокитнянського району приватне підприємство незаконно видобувало пісок

Ухвалою Господарського суду Київської області відкрито провадження у справі за позовом прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Столичного округу та Синявської сільської ради Рокитнянського району Київської області до одного з приватних підприємств Рокитнянського району про відшкодування шкоди, заподіяної державі внаслідок незаконного видобування піску на ділянці річки Рось в межах Синявської сільської ради в розмірі майже 1,7 млн грн.

Так, прокуратурою встановлено, що одне із підприємств Рокитнянського району за допомогою земснаряду здійснило незаконний видобуток піску в особливо великих розмірах з дна річки Рось.

Водночас, господарська діяльність даним підприємством здійснювалась з порушенням вимог природоохоронного законодавства. Зокрема, роботи, в тому числі з розчищення, днопоглиблення та берегоукріплення водойми проводились за відсутності необхідної для їх проведення погодженої проектної документації.

Таким чином, внаслідок самовільного видобутку піску державі завдано збитки в розмірі майже 1,7 млн грн.

Окрім того, реагуючи на вищевказані порушення, прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 239-2 КК України.

За результатами досудового розслідування кримінального провадження обвинувальний акт щодо директора вищевказаного підприємства направлено до суду.

На підставі зібраних доказів директора підприємства визнано винуватим у вчиненні вказаного кримінального правопорушення.

Нагадаємо "Скандальний забудовник Зіневич "чорною" рекламою розганяє конкурентів (ФОТО)"

Відтепер ми в телеграм!
https://t.me/joinchat/AAAAAEcfmpr70Fadi_X4VQ0

 509 | 
 Моя Київщина
 2020-02-25 11:45:39 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама