Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Підпал автомобіля «Схем»: два комітети Ради звернулися до Авакова та Венедіктової

17 серпня 2020 року о 18:41

 | 
 | 4/5 (1)

Члени двох профільних комітетів Верховної Ради – з питань гуманітарної та інформполітики та з питань свободи слова – надіслали спільне депутатське звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генпрокурора Ірини Венедіктової з проханням особисто проконтролювати розслідування щодо підпалу авто програми «Схеми».

Як передає Укрінформ, про це повідомила заступник голови гуманітарного комітету Євгенія Кравчук (фракція «Слуга народу») у Фейсбуці.

«Як тільки стало відомо про підпал автомобіля програми «Схеми», який стався сьогодні вночі, ми з колегами-депутатами двох профільних комітетів Верховної Ради: з питань гуманітарної та інформаційної політики та з питань свободи слова Микитою Потураєвим, Сергієм Швецем, Олександром Санченком і Тетяною Цибою підготували і надіслали спільне депутатське звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генерального прокурора Ірини Венедіктової з проханням особисто проконтролювати хід розслідування», – зазначила Кравчук.

Насамперед депутати звертають увагу на важливість забезпечення свободи слова в Україні. «Наші журналісти мають право працювати у безпечних умовах, не зазнавати будь-яких утисків, переслідувань чи залякувань. Це є життєво необхідним не тільки для медійної спільноти, а й для всього суспільства, оскільки кожен з нас має право знати про те, що відбувається у державі, в умовах плюралізму думок та свободи висловлення поглядів», – зазначила Кравчук.

Як повідомлялося, у ніч на 17 серпня авто програми «Схеми: корупція в деталях» підпалили біля будинку водія знімальної групи.

За словами журналіста програми Михайла Ткача, останній матеріал, який знімали за допомогою цієї автівки, – «Королі доріг» – про перших осіб держави, які порушують ПДР.

Поліція Київщини розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі автомобіля працівника ЗМІ у Броварах і кваліфікувала інцидент як умисне знищення майна.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на традиційній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби повідомив, що поліція проводить оперативно-розшукову роботу щодо встановлення обставин та винних у підпалі автомобіля програми «Схеми».0

 496 | 
 Київські новини
 2020-08-17 18:41:48 | 
 новини, Київщина, Київська область, COVID-19, Аваков, автівка, авто, автомобіль, Арсен Аваков, безпечні умови, Бровари, Броварський район, Венедіктова, Верховна Рада, Верховна Рада України, водій, Володимир Зеленський, ВРУ, Генеральний прокурор, генпрокурор, депутатське звернення, держава, Євгенія Кравчук, журналіст, журналісти, журналістика, залякування, засіб масової інформації, засоби масової інформації, Зеленський, ЗМІ, знімальна група, інцидент, Ірина Венедіктова, коронавірус, коронавірусна хвороба, корупція, кримінальне провадження, медіа, медіа-спільнота, медійна спільнота, Микита Потураєв, Михайло Ткач, міністр, Міністр внутрішніх справ, нарада, обставини, Олександр Санченко, оперативно-пошукові заходи, оперативно-розшукова робота, ПДР, передача, переслідування, підпал, пожежа, Правила дорожнього руху, Президент, Президент України, програма, прокурор, профільний комітет, профільні комітети, розслідування, свобода слова, Сергій Швець, Слуга народу, суспільство, схеми, телевізійна передача, телевізійна програма, телепередача, телепрограма, Тетяна Циба, транспорт, Україна, Укрінформ, умисне знищення майна, утиск, утиски
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама