Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

ВООЗ: Від COVID-вакцин ніхто не помер

12 березня 2021 року о 15:48

 | 
 | 4/5 (1)

У світі вакцинували більш як 268 мільйонів осіб, і поки не зареєстровано жодного летального випадку від препаратів проти коронавірусу. Про це в п'ятницю, 12 березня, заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я, пише ТАСС.

«До сьогоднішнього дня не було виявлено жодного випадку смерті, викликаного вакцинами від COVID-19», – заявив представник організації Тарік Яшаревич.

За його словами, «ВООЗ в курсі того, що як запобіжний захід кілька країн в Європейському союзі призупинили використання конкретної партії вакцини AstraZeneca, що розподіляється в ЄС, на основі повідомлень про рідкісні порушення згортання крові у людей, які отримали вакцину з цієї конкретної партії». Яшаревич, додав, що «це рішення було прийнято як запобіжний захід до того моменту, поки не завершиться повне розслідування».

Він нагадав висновки Європейського агентства лікарських засобів, яке напередодні заявило, що «користь від вакцини продовжує переважувати ризики, і вакцина може продовжувати застосовуватися під час проведення розслідування тромбоемболічних подій».

Представник ВООЗ наголосив, що «вакцинація від COVID-19 не знизить смертність від інших причин». «Смерті з інших причин продовжаться, в тому числі після вакцинації, але не маючи до неї відношення», – зауважив Яшаревич.

Нагадаємо, напередодні Данія призупинила застосування вакцини AstraZeneca. Влада країни не встановила, чи є взаємозв'язок між тромбами і вакцинацією, але вирішила відреагувати на найменші ознаки можливого ризику.

Приклад Данії наслідували й інші країни: Норвегія, Італія, Румунія, Болгарія, Таїланд.

Також AstraZeneca запевнила в безпеці вакцини на тлі відмов від неї в ЄС. Препаратом щеплені вже близько п'яти мільйонів європейців, тромби зафіксували в 30 випадках.0

 299 | 
 КорреспонденТ
 2021-03-12 15:48:05 | 
 новини, Київщина, Київська область, AstraZeneca, COVID-19, Болгарія, вакцина, вакцинація, вакцинування, вірус, віруси, ВООЗ, Всесвітня організація охорони здоров'я, Данія, Европа, Европейський союз, Евросоюз, Європа, Європейський союз, Євросоюз, ЄС, Італія, коронавірус, коронавірусна інфекція, коронавірусна хвороба, Норвегія, пандемія, повторна вакцинація, препарат, препарати, Румунія, світ, Таїланд, Тарік Яшаревич, Яшаревич
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама