Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Проти Гостомельської військової адміністрації порушено кримінальну справу

10 листопада о 17:02

 | 
 | 4/5 (1)

Проти Гостомельської військової адміністрації порушено кримінальну справу щодо незаконного встановлення модульного містечка та рейдерського захоплення приватного будівельного об'єкту

31 жовтня слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва розглянув скаргу адвоката ТОВ "Вітрувія" щодо бездіяльності Державного бюро розслідувань, стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Керуючись статтями 2, 7, 8, 114, 214, 303, 304 Кримінального процесуального кодексу України суд постановив задовольнити дану скаргу та зобов’язати уповноважену особу ДБР зареєструвати кримінальне правопорушення впродовж 24 годин з моменту отримання копії ухвали. Також суд зобов’язав ДБР надати заявнику у строк, встановлений ч. 1 ст. 214 КПК України витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, що підтверджує виконання вищевказаної вимоги.

Таким чином, наразі відкрита кримінальна справа щодо незаконного встановлення модульного містечка та захоплення земельної ділянки з подальшим знищенням нерухомого майна, що належать компанії "Вітрувія", ініційованих голової Гостомельської селищної військової адміністрації.

Слід зазначити, що нещодавно представниками компанії "Вітрувія" та постраждалими інвесторами була створена група "Захист інвесторів Гостомелю". В цій групі публікуються відеоматеріали стосовно даного конфлікту, за якими можна більш докладно дізнатися про те, як відбувається рейдерське захоплення чужого будівельного об’єкту з дозволу голови ВА Сергія Борисюка та ознайомитися з журналістським розслідуванням СтопКору.

Чи відреагує голова ВА належним чином та чи буде нарешті прийнято рішення про припинення незаконного будівництва – дізнаємося згодом.0

 131 | 
 Захист інвесторів Гостомеля
 2022-11-10 17:02:00 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама