Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Прокуратура проводить обшуки в приміщенні Ірпінської міськради

11 січня 2018 року о 16:21

 | 
 | 4/5 (1)
Сьогодні, 11 січня, прокуратура Київщини проводить обшук в приміщенні Ірпінської міської ради, зокрема в кабінет де проводяться слідчі дії не пускають адвокатів та представників преси.
"Наразі у приміщенні Ірпінської міської ради обшук – перший у цьому році і тридцятий за останні три роки. За вказівкою одіозного Київського обласного прокурора Дмитра Чібісова «шукають» документи, які міськрада вже тричі надавала правоохоронцям у відповідь на їхні запити", - повідомив Володимир Карплюк.
Повідомляється, що працівники прокуратури намагалися перешкодити адвокатам взяти участь у слідчих діях, а журналістів взагалі не допускають на другий поверх ради, хоча слідчі дії проводять лише в одному кабінеті. Чібісов повинен зрозуміти – скільки б обшуків він не організував, Ірпінь не платитиме йому данину.
"Якщо Чібісов всупереч закону пішов у наступ на громаду Ірпеня, вона йому дасть впевнену відсіч. Адже в Ірпені та Приірпінні вже давно розуміють – допоки цей негідник очолюватиме обласну прокуратуру, він намагатиметься відсмоктати міський бюджет", - зазначив Ірпінський міський голова.
"Ми ініціюємо широку громадянську кампанію, метою якої є звільнення Дмитра Чібісова з посади Київського обласного прокурора та об’єктивного розслідування вчинених ним корупційних злочинів, в т.ч. замовних обшуків та тиску на місцеве самоврядування", - повідомив Карплюк.

0

 581 | 
 Пульс | 
 2018-01-11 16:21:50 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама