Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

До закінчення реєстрації на пробне ЗНО залишилося 2 дні

29 січня 2019 року о 09:47

 | 
 | 4/5 (1)
Усі охочі скласти пробне ЗНО можуть подати заявку на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – до завершення реєстрації учасників залишилося всього 2 дні (до 31 січня включно).
Пробне ЗНО відбудеться з таких предметів:
  • 16 березня – з української мови і літератури;
  • 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
Наразі, за інформацією УЦОЯО, на участь у пробному тестуванні подано майже 280 тис. заявок. Найчастіше учасники обирають пробне оцінювання з української мови і літератури – 146,8 тис. заявок, математики – 44,6 тис., історії України – 35,5 тис., англійської мови – 33,1 тис. заявок.
Найбільше охочих скласти пробне ЗНО виявилось на Харківщині (9,2 тис.), Дніпропетровщині (8,4 тис.), Львівщині (7,7 тис.), Одещині (7,4 тис.) та у Київській області (6,5 тис). Крім цього більшість майбутніх учасників (66,2 тис.) виявили бажання складати тестування з двох предметів.
Важливо, що пробне ЗНО не є обов’язковим. Воно проводиться для того, щоб усі охочі могли ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Результати пробного ЗНО жодним чином не впливають на підсумки основної сесії. Крім того, реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії. Нагадаємо, про новий Порядок проведення ДПА.

0

 667 | 
 Пульс | 
 2019-01-29 09:47:31 | 
 новини, Київщина, Київська область, 2019, aнглійська мова, біологія, географія, Державна підсумкова атестація, ДПА, ЗНО, Зовнішнє незалежне оцінювання, Іспанська мова, Історія України, Київська область, математика, Міністерство освіти і науки, МОН, Німецька мова, новий порядок проведення, українська література, українська мова, фізика, Французька мова, хімія
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама