Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

На Бородянщині оголошено карантин

5 лютого 2019 року о 23:05

 | 
 | 4/5 (1)
2 лютого зібралась на засідання противоепізоотична комісія при Бородянській райдержадміністрації. На порядку денному розглянуто питання про затвердження Плану заходів щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней на території Бородянського району.
За результатами роботи вирішили оголосити приватне господарство громадянина села Озера епізоотичним вогнищем щодо африканської чуми свиней та встановлення карантину. Також на засіданні вирішили визначити зоною захисту територію сіл Озера та Луб’янка й зоною нагляду села Блиставиця, Буда-Бабинецька та Здвижівка та затвердити "План заходів щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней на території Бородянського району". Планують створити координаційну групу для проведення заходів згідно затвердженого Плану, створити і затвердити координаційної групи, яка буде працювати в епізоотичному вогнищі та зонах захисту і нагляду. Організують облік свиней та обмежать рух тварин.
Карантин знімуть за рішенням ДНПК при Бородянській РДА через 40 днів після виконання всього комплексу заключних ветеринарно-санітарних заходів.

0

 687 | 
 Пульс | 
 2019-02-05 23:05:16 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама