Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Пільговий період розмитнення «євроблях» подовжено до кінця серпня

17 травня 2019 року о 10:32

 | 
 | 4/5 (1)
Штрафи за порушення строків розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації не будуть уводити ще протягом трьох місяців, ідеться у проекті закону, ухваленого Верховною Радою.
Верховна Рада 15 травня ухвалила у другому читанні та в цілому проект закону №8371 про внесення змін до Податкового кодексу, яким продовжила пільговий період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації – «євроблях». Про це повідомляє видання «ГОРДОН».
Як заявив спікер парламенту Андрій Парубій, законопроект було внесено в залу позачергово, на прохання учасників пікету «євробляхерів», який відбувається в Києві.
Однією з поправок передбачено продовження перехідного періоду, після якого з власників «євроблях» будуть стягувати штрафи за порушення строків митного оформлення, зі 180 до 270 днів. Пільговий період розмитнення спливав 24 травня, після чого за керування автомобілем з іноземною реєстрацією мали штрафувати на 170 тис. грн.
За ухвалення законопроекту проголосували 236 народних депутатів за 226 необхідних.
25 листопада 2018 року набув чинності закон про зміну ставок акцизу для «євроблях».
Державна фіскальна служба України повідомила, що за час дії пільгового періоду українці розмитнили понад 218 тис. автомобілів на іноземній реєстрації, до держбюджету надійшло 13,5 млрд грн.
Акція протесту «євробляхерів» почалася 15 травня. Власники автомобілів на європейській реєстрації вимагали продовжити пільговий період для розмитнення авто, скасувати акциз, відтермінувати введення штрафів і зупинити нарахування повторних штрафів за розмитнення автомобілів.

0

 617 | 
 ГОРДОН | 
 2019-05-17 10:32:33 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама