Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

У Києві з'являться контейнери для батарейок, енергозбережних ламп і ртутних термометрів

23 січня 2018 року о 18:01

 | 
 | 4/5 (1)
Протягом першого кварталу на вулицях Києва планують встановити більш як 100 таких конструкцій.
На вулицях столиці почали встановлювати контейнери для відпрацьованих батарейок, енергозбережних ламп та ртутних термометрів, що становлять небезпеку для людей та довкілля.
Контейнери мають помаранчевий колір та наразі встановлені перші два за двома адресами: вул. Ярославів Вал, 19 та вул. Мала Житомирська, 11. За інформацією «Київкомунсервісу», протягом першого кварталу в усіх районах міста заплановано встановити ще 106 таких контейнерів. Також у соцмережі оприлюднено адреси місць встановлення контейнерів. Водночас «Київкомунсервіс» звертає увагу на культуру поводження з відходами. «Не встигли новенькі контейнери для небезпечних відходів з’явитися в місті, як «культурні» люди активно почали їх заповнювати. Вміст контейнера по вул. Ярославів Вал, 19 станом на 22.01.2018: жменька відпрацьованих батарейок, десяток ламп-економок, три чебуреки, пачки з-під цигарок, одноразові стаканчики, використаний папір. Коментарі, як то кажуть, зайві», - сказано у повідомленні.
Як відомо, з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.
 

0

 560 | 
 Пульс | 
 2018-01-23 18:01:12 | 
 новини, Київщина, Київська область, баки, Київ, Київкомунсервіс, сміття
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама