Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

5 корисних властивостей граната

24 січня 2018 року о 20:58

 | 
 | 4/5 (1)
У цього смачного і яскравого фрукта, який взимку є в кожному магазині, маса корисних властивостей. Він зміцнює серце, захищає від раку і підвищує рівень гемоглобіну.
 
Гранат містить багато вітамінів

У гранаті, як і в більшості фруктів, багато вітамінів: C (в 100 грамах міститься 21% денної норми), K, В6 і В9, а також 15 амінокислот, серед яких 5 незамінних. Гранат багатий такими мінералами, як калій, мідь, фосфор, магній, йод і залізо. Залізо з граната добре засвоюється. Саме тому при анемії показано пити мінімум один стакан гранатового соку в день.
 
Гранат зміцнює серце

У гранаті міститься речовина пунакалагін, яке скорочує кількість вільних радикалів в організмі і благотворно впливає на серце. Вчені з’ясували, що гранат знижує рівень холестерину і бореться з бляшками в кровоносних судинах. В одному з досліджень медики запропонували хворим зі стенозом сонної артерії випивати щодня по 30 мл гранатового соку. Через три роки кількість бляшок у пацієнтів зменшилася на 30%.
 
Гранат захищає від старіння

З віком в організмі людини відбувається деградація тканин і клітин. Дослідження, опубліковане в Nature Medicine, показує, що речовина уролітін А, що міститься в гранаті, може зупинити цей процес: воно запускає оновлення мітохондрій, зупиняючи старіння клітин.
 
Гранат запобігає раку

Багато продуктів харчування мають антиракові властивості. Гранат – один з них. У ньому міститься речовина елаготанінів, яке, згідно з дослідженнями, блокує ріст злоякісних утворень в організмі. Щоденне вживання граната або гранатового соку знижує ймовірність онкологічних захворювань в кілька разів.
 
Гранат підвищує рівень гемоглобіну

Гемоглобін – залізовмісний білок. При нестачі гемоглобіну людина може відчувати нудоту, слабкість і швидко втомлюватися. Якщо ви здали аналіз крові і він показав знижений рівень гемоглобіну, саме час включити в свій раціон гранатовий сік. Випивайте по 150-200 мл свіжого соку щодня – і рівень гемоглобіну підніметься.
 

0

 2260 | 
 Пульс | 
 2018-01-24 20:58:30 | 
 новини, Київщина, Київська область, гемоглобін, гранат, корисні властивості, фрукт
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама