Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Очільником міста Українка може стати кіт: активісти оголосили праймеріз

15 січня 2020 року о 13:03

 | 
 | 4/5 (1)

В Українці невдоволені місцевою владою активісти напівжартома під час наступних місцевих виборів планують висунути на посаду мера кота, – про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина».

«Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння городян, стала нездатність нинішньої влади справлятися зі своєю роботою. Нагадаємо, влада міста Українка зазнали жорсткої критики з боку громадськості та активістів», – написав на своїй сторінці у Facebook активіст Вадим Володимирович.

Активіст переконаний, що «… влада, фактично, не може вирішувати проблеми городян. У зв'язку з чим громада міста пропонує обрати голову міста, призначивши на місце мера – кота».

«Свою ініціативу виборці пропонують реалізувати за допомогою конкурсу серед котячого населення Українки. При цьому, це спричинить скорочення витрат бюджету міста. Адже кіт мало їсть і багато спить. Ще один очевидний плюс – буде вирішено питання з гризунами в міськадміністрації й підвищена інвестиційна привабливість як міста, так і майбутнього ОТГ. Відзначу, що подібний досвід у світі вже є», – розповів він.


Довідково:

  • У 1986 році очільником містечка Лехітас у США став цап. А причиною такого вибору народу стало дивовижне вміння цапа: пити пиво без упину. Щоправда, цап помер у п'яній бійці із власним сином;
  • Бездомний кіт 20 років обіймав посаду мера міста на Алясці. Це може здатися жартом, але у 1997 році під час виборів міського голови люди висловили недовіру усім кандидатам. Тоді один із мешканців міста запропонував голосувати за кота Стабса. Кіт набрав рекордну кількість голосів і зрештою став почесним мером. А до міста потягнулися тисячі туристів. Це позитивно вплинуло на бюджет і у 2012 році кота переобрали на другий термін. Більшу частину дня кіт-мер тинявся дворами виборців, спілкувався із іншими котами та спав. Помер Стаб 2017 року від старості, відпрацювавши мером 20 років;
  • Пес Боско 13 років очолював місто Сунола. Чорний лабрадор був відомий навіть закордоном. А от у одному із міст у Кентукі собаки-мери – це нормальна практика. Колі Люсі-Лью у перегонах за крісло мера перемогла 9-тьох інших собак, кота, опосума і віслюка. У 2016 році вона балотувалася у президенти США, нажаль, вибори вона програла.


0

 688 | 
 Пульс | 
 2020-01-15 13:03:34 | 
 новини, Київщина, Київська область, активіст, активісти, бюджет, бюжет міста, вибори, голова, гризуни, громадськість, інвестиції, кіт, кішка, конкурс, коти, критика, мер, місто, місцеві вибори, міська адміністрація, міськадміністрація, міський голова, ОТГ, очільник, посада, праймеріз, Українка
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама