Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Ірпінська влада приховує результати голосувань депутатів від їхніх виборців

31 січня 2020 року о 13:52

 | 
 | 4/5 (1)

Сесія в м.Ірпінь не минулася без гучних скандалів. Засідання розпочалось із запізненням, оскільки чекали на секретаря Літвинова, який, очевидно, проходив останні настанови «згори».

За нинішньою владою Ірпеня продовжує стояти екс-мер Володимир Карплюк, який офіційно подав у відставку за «власним бажанням» аби уникнути кримінальної відповідальності за низкою кримінальних проваджень. Однак на ділі мер нікуди і не втікав, а спокійнісінько «ляльководить» із тіньового кабінету Ірпенем й досі.

Сесія розпочалась із виступу Миколи Ковальчука, керівника мунварти, яка нещодавно побила мешканця Ірпеня. Пан Ковальчук з трибуни у своєму виступі просив прийняти міри до депутата Ірпінської ради, свободівця, Лаврентія Кухайлешвілі, який, власне, оприлюднив цю історію.

Цікавим було те, що керівник мунварти у своєму виступі перебрав регламентний час (3 хвилини на виступ) майже удвічі, у той й же час, коли депутату Сергію Глиняному, який також був записаний на виступ, взагалі відмовили.

Натомість дали слово керівниці нової комунальної служби, яка дякувала владі міста за відкриття нового центру по стерилізації тварин. Депутати тут же бурхливими оплесками підтримали жіночку, яка все дякувала і дякувала владі, а наприкінці запросила керівництво у гості.

Далі відбулось нагородження містян у різних номінаціях і привітання депутатів та членів виконкому із уродинами у минулому та цьому місяцях. Після такого «сердечного» початку сесія із озвученням гостомельського питання стала набирати шалених обертів, які доходили ледве не до бійки! Ірпінська влада вкотре стала на заваді Гостомелю, що вирішив не об’єднуватись з ним в одну територіальну громаду. Представники Гостомельської громади звернулись до ірпінських депутатів з вимогою не голосувати за це питання, яке стояло у порядку денному сьогоднішньої сесії. Незважаючи на це, депутати усупереч не лише нормам чинного законодавства, а й здоровому глузду, проголосували за звернення до Верховної Ради, аби та не ухвалювала рішення про створення нової об’єднаної територіальної громади Гостомеля разом із селами Горенка, Мощун та Озера! Рішення гостомельської громади створити свою ОТГ озвучив селищний голова Юрій Прилипко.

На вимогу представників громадськості Гостомеля зняти це питання з порядку денного, оголосити поіменний список депутатів, які голосували проти Гостомельської ОТГ, головуючий на сесії Андрій Літвинов без пояснень покинув сесію. Зрештою, як ні в чому не бувало він повернувся і продовжив сесію під вигуки «ганьба». Представники Громади Гостомеля вимагали оприлюднити список поіменного голосування «народних обранців», які не підтримали ОТГ. Виникла небезпідставна підозра фальсифікації результатів голосування, оскільки питання ставилося на голосування двічі. Перший раз результати не оприлюднили, очевидно, що воно не пройшло. Коли головуючий без всяких пояснень поставив вдруге на голосування це питання, то на табло висвітлилося 20 «так». Присутні гостомельчани зажадали, аби перевірити чи справді їх стільки проголосувало чи фальсифікували це важливе голосування? Представник Ірпінської влади відповідали, що мовляв під час сесії це технічно неможливо й обіцяли надати результати голосування по завершенні пленарного засідання. Гостомельчани з недовірою поставилися до таких обіцянок, як виявилося, були праві. Не оприлюднили результатів голосування ні одразу після сесії, ні під кінець робочого дня.

Після перерви в сесії у залі стояв такий гул і шум! Люди не чули, що там оголошував вже цей маріонетковий керманич зі сцени. Депутати звично тиснули на кнопочки за питання, які стояли у порядку денному.

Наступний сплеск сесійних емоцій стався, коли вкотре дійшли до питання по Михайлу Ковальчуку. Депутати вчергове «продинамили» питання зміни цільового призначення двох земельних ділянок, на яких вже півтора роки зведено будинок, за який забудовник сплатив належну пайову участь до міського бюджету. Обурені мешканці будинку вимагали від депутатів прийняти відповідне рішення, аби вони могли нормально жити й прописатися у своїх квартирах. Натомість влада знову зігнорувала інтереси людей. 13 і 14 голосів «так» (для прийняття необхідно мінімум 19) набрали питання Михайла Ковальчука, який емоційно намагався з’ясувати, хто й чому цього разу не проголосував за ці рішення. Але ці, власне, як і всі інші результати сьогоднішніх голосувань виявилися утаємниченими від народу.

Джерело: «Зоря Приірпіння»0

 757 | 
 «Зоря Приірпіння»
 2020-01-31 13:52:27 | 
 новини, Київщина, Київська область, Верховна Рада, Верховна Рада України, виборці, виконавчий комітет, виконком, відставка, відставка мера, влада, Володимир Карплюк, ВР, ВРУ, головуючий, голосування, Горенка, Гостомель, Гостомельська ОТГ, депутат, депутати, екс-голова, екс-мер, забудовник, законодавство, засідання, земельна ділянка, земельні ділянки, Ірпінський регіон, Ірпінь, Карплюк, квартира, квартири, комунальна служба, комунальники, кримінал, кримінальна відповідальність, кримінальне провадження, маріонетка, маріонетки, міськбюджет, міський бюджет, Мощун, муніципальна варта, Об'єднана територіальна громада, об'єднання громад, Озера, пайова участь, пленарне засідання, порядок денний, Приірпіння, прописка, секретар, селище Гостомель, селищний голова, село Горенка, село Мощун, село Озера, сесія, скандал, стерилізація, тварини, фальсифікація, цільове призначення, Юрій Прилипко
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама