Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Україна отримала тест-систему для виявлення нового коронавірусу

7 лютого 2020 року о 13:49

 | 
 | 4/5 (1)

Реагенти у складі тест-системи дозволять проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення зазначеного виду коронавірусу.

У подальшому планується надходження додаткових реагентів від ВООЗ та закупівля за кошти державного бюджету.

Діагностика буде здійснюватися виключно у випадках, що відповідають епідеміологічному і клінічному визначенню хвороби, що зазначено в рекомендаціях ВООЗ.

Також в Міністерстві охорони здоров’я Україна сьогодні відбулася селекторна нарада з керівниками обласних департаментів охорони здоров’я та зустріч з виробниками хірургічних масок та їх постачальниками. Було наголошено на проблемі дефіциту масок в аптечних мережах в умовах їх наявності на складах постачальників.

Учасники селекторної наради обговорили питання стану готовності системи охорони здоров’я до реагування на ситуацію із поширенням у світі гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом.0

 600 | 
 Пульс | 
 2020-02-07 13:49:03 | 
 новини, Київщина, Київська область, аптека, аптеки, вірус, ВООЗ, Всесвітня організація охорони здоров'я, державний бюджет, держбюджет, діагностика, епідемія, здоров'я, Китай, клініка, коронавірус, лабораторія, Міністерство охорони здоров'я, МОЗ, Німеччина, постачання, реагент, реагенти, рекомендації, тест-система, Україна, хвороба, хвороби
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама