Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Гостомель залучиться до «Озеленення України-2020»

10 березня 2020 року о 16:17

 | 
 | 4/5 (1)

Повідомляє інформаційне агентство "Пульс".

Оголошено старт масштабного всеукраїнського проєкту «Озеленення України-2020». Про нього повідомила депутат ГСР Надія Скуратівська, яка брала участь в цьому заході, наголосивши, що гостомельська громада також братиме участь в цій масштабній акції, під час котрої 21 березня заплановано висадити мільйон дерев протягом доби.

Познайомимо з інформацією, що повідомляють про акцію організатори.

Картинки по запросу "озеленення 2020"


«Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом.
В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.
Мета – привернення уваги до відновлення екосистеми країни і планети в цілому, а також розвиток екологічної свідомості людей.
«Через глобальне потепління, яке веде до зростання рівня Світового океану, деякі міста, острови, навіть цілі країни за кілька десятиліть ризикують опинитися під водою або стати непридатними для життя.
Людству нині складно навіть передбачити, з якою швидкістю це відбуватиметься – і навіть, де саме. Враховуючи це все, дерева є вкрай важливими: вони можуть затримувати величезні кількості вуглекислого газу, сповільнюючи глобальне потепління. Ми впевнені, що разом із всією небайдужими людьми, дерево за деревом, зробимо свій внесок у порятунок планети», – ділиться засновник бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук.

Картинки по запросу "озеленення 2020"

Завдання проекту
«Озеленення України»:
• Висадити 1 000 000 дерев за 24 години;
• Сприяти протягом року у висадженні парків та алей;
• Провести загальнодержавну інформаційну кампанію;
• Організувати освітні воркшопи в навчальних закладах;
• Започаткувати міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!».

«Погіршення стану лісів в Україні сьогодні є однією з найбільших екологічних катастроф. Вирубка лісів значно підвищує ризики повеней та паводків, відповідно, погіршується якість грунту та родючість. Крім цього, вирубування карпатських лісів зумовлює зменшення біорізноманіття, знищення ареалів рідкісних видів флори і фауни, загибель цінних природних екосистем та негативний вплив на клімат усієї України. Нам потрібно не допустити такого і робити все можливо, щоб цього уникнути. Щиро запрошуємо до участі в проєкті «Озеленення України» усіх бажаючих, хто хоче зробити нашу Україну і планету екологічно чистою та красивою.

Також наголошую, що участь у проєкті «Озеленення України» можуть взяти усі бажаючі», – зазначає генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Фрагмент з газети "Гостомель сьогодні"

На Пульсі "Боярчанка увійшла в 20-ку найкращих кухарів у телепередачі "МастерШеф" (ФОТО)"

Відтепер ми в телеграм!
https://t.me/joinchat/AAAAAEcfmpr70Fadi_X4V0

 452 | 
 Пульс | 
 2020-03-10 16:17:33 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама