Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

На період карантину субсидії зростуть у середньому на 300 гривень

26 березня 2020 року о 14:21

 | 
 | 4/5 (1)

Subsydiya1 На період карантину субсидії зростуть у середньому на 300 гривень

Згідно Постанови Кабінету міністрів, зібльшуються соціальні норми споживання комунальних послуг та суми субсидій

Відтепер ми в телеграм!

Кабінет міністрів  24 березня прийняв постанову, згідно якої на період карантину запроваджується додаткова компенсація витрат на оплату окремих комунальних послуг тим, хто отримує житлові субсидії. Таке збільшення в середньому складе 300 гривень для кожної родини.

Про це повідомило Міністерство соціальної політики.

Рішенням Уряду, зокрема, збільшено на 50 відсотків соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію. Це зроблено у зв’язку з тим, що у період карантину громадяни більше перебувають вдома, і відповідно зростає споживання цих послуг. Додаткова компенсація стосуватиметься понад 3 мільйонів домогосподарств.

Також спрощено процедуру призначення (в тому числі на наступний період) та виплати у грошовій формі субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Цей процес відбуватиметься автоматично, без зайвих бюрократичних процедур.

Крім того, Уряд спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку із карантином та стали на облік як безробітні», йдеться у повідомленні.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна прокоментувала постанову так: «Це рішення Уряду суттєво посилює програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину».0

 468 | 
 Пульс | 
 2020-03-26 14:21:29 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама