Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Жах в Коцюбинському. Двоє дівчат б'ють, а третя – знімає (Відео)

14 квітня 2020 року о 16:42

 | 
 | 4/5 (1)

Моніторячи Інтернет, працівники Ірпінського відділу поліції виявили відео. На ньому 2 дівчат б’ють свою ровесницю посеред лісу. Цю подію правоохоронці зареєстрували до Єдиного обліку, провели перевірку та встановили усіх учасників інциденту.

Так, ювенальні поліцейські разом з дільничним офіцером поліції встановили особу потерпілої дівчинки. Це 17-річна жителька Коцюбинського, яка навчається у коледжі.

За її словами, того дня неподалік місця проживання вона зустрілася зі своїм товаришем. Це побачили 3 дівчат-однолітків, з якими студентка не підтримує дружніх стосунків.

Вони попросили свою колишню подругу відійти подалі у ліс, де 2 з них накинулися на неї з кулаками, викрикували нецензурну лайку, вимагали, щоб дівчина залишила хлопця, якого, мовляв, не «варта».

Після цього їй пригрозили фізичною розправою, якщо розповість комусь про це. Третя дівчина ввесь процес «розбірок» знімала на мобільний телефон.

Правоохоронці порекомендували матері потерпілої звернутися з донькою до лікарні. Зараз стан здоров’я неповнолітньої задовільний, вона перебуває вдома.

З’ясувалося, що конфлікт між дівчатами стався вперше, до цього інших протиправних діянь відносно дівчини згадані особи не вчиняли.

Відео події зі сторінки Андрія Шматько у ФБ.
0

 625 | 
 Погляд
 2020-04-14 16:42:06 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама