Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Навальний знаходиться в комі у тяжкому стані

20 серпня 2020 року о 12:00

 | 
 | 4/5 (1)

Російський опозиційний політик Олексій Навальний перебуває в комі, його стан тяжкий, повідомила речниця Кіра Ярмиш.

«Олексій, як і раніше, на апараті штучної вентиляції легень. Він у комі в тяжкому стані. Результатів аналізів поки немає», – написала речниця у твітері.

«Ухильна реакція лікарів лише підтверджує, що це отруєння. Ще дві години тому вони були готові поділитися будь-якою інформацією, а тепер явно тягнуть час і не говорять, що їм відомо», – додала речниця Навального.

Раніше Ярмиш повідомила, що Навальному стало зле в літаку на рейсі з сибірського міста Томська до Москви. Літак екстрено сів у Омську, Навального на швидкій відвезли до лікарні з отруєнням. Пізніше вона додала, що політика, ймовірно, отруїли чимось, підмішаним у чай.

Російський опозиційний політик Олексій Навальний упродовж останніх років разом зі своєю командою зняв серію розслідувань про діяльність багатьох представників російської влади, зокрема, колишнього голови уряду Дмитра Медведєва, наближеного до Путіна бізнесмена Євгена Пригожина та інших.0

 702 | 
 Радіо Свобода
 2020-08-20 12:00:50 | 
 новини, Київщина, Київська область, аналізи, апарат штучної вентиляції легенів, бізнес, бізнесмен, влада, Володимир Путін, Дмитро Медведєв, Євген Пригожин, Кіра Ярмиш, кома, команда, лікарі, лікарня, літак, Медведєв, медицина, Москва, Навальний, Олексій Навальний, Омськ, опозиція, отруєння, політик, політика, Пригожин, Путін, рейс, розслідування, росія, світ, Томськ, тяжкий стан, чай, швидка допомога, Ярмиш
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама