Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Кабмін пропонує продовжити карантин до листопада

26 серпня 2020 року о 17:48

 | 
 | 4/5 (1)

Уряд пропонує продовжити карантин до 1 листопада, – про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на нараді в Офісі президента у вівторок, 25 серпня.

«Але карантин повинен залишатися адаптивним і необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», – зазначив президент Володимир Зеленський.

Також через зростання захворюваності в світі Кабмін розробляє регламент заборони на в'їзд в Україну іноземних громадян з країн, що потрапляють в червону зону епідемії, терміном на 30 днів. Ця заборона не торкнеться водіїв транзитного транспорту і представників гуманітарних місій.

Зазначається, що на прохання влади Ізраїлю прийнято рішення про суттєве обмеження паломництва хасидів в Умань для святкування Рош ха-Шана.

Водночас Зеленський зазначив, що для громадян сусідньої Білорусі слід передбачити пом'якшені умови в'їзду в Україну.

«Як ми можемо заборонити в'їзд білорусам, особливо зважаючи на вкрай напружену внутрішньополітичну ситуацію в них? Думаю, що треба розумно прописати полегшені умови в'їзду білорусів до нас. Це дуже делікатна тема – треба враховувати все», – заявив президент.

Також влада готується до сезону респіраторно-вірусних інфекцій. Планує закупити 1,5 млн вакцин для груп ризику: медиків, працівників поліції, прикордонної служби, галузі освіти.

Крім того, було піднято питання про забезпечення захисними масками та іншими засобами індивідуального захисту близько 500 тисяч працівників виборчих комісій на місцевих виборах 25 жовтня.0

 688 | 
 КорреспонденТ
 2020-08-26 17:48:56 | 
 новини, Київщина, Київська область, 2020, COVID-19, адаптивний карантин, Білорусь, вакцина, вибори, вірус, Володимир Зеленський, гуманітарна допомога, гуманітарна місія, Денис Шмигаль, епідемія, засіб індивідуального захисту, засоби індивідуального засобу, захисна маска, захисні маски, здоров'я, Зеленський, Ізраїль, іноземці, інфекції, інфекційна хвороба, інфекційне захворювання, інфекційні захворювання, інфекційні хвороби, інфекція, Кабінет міністрів, Кабінет міністрів України, Кабмін, карантин, коронавірус, коронавірусна хвороба, лікарі, малий бізнес, медики, місцеві вибори, нарада, освіта, Офіс Президента України, Офіс Президнта, паломництво, пандемія, підприємці, поліцейські, поліція, Президент, Президент України, прем'єр міністр, Прем'єр-міністр України, прикордонна служба, респіраторно-вірусна інфекція, Республіка Білорусь, середній бізнес, транзит, транзитний проїзд, транзитний транспорт, Україна, Умань, Уряд, хасид, хасиди, хвороба, Шмигаль
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама