Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Міжнародна компанія Unilever розпочала будівництво нової фабрики в Білій Церкві

23 березня о 11:35

 | 
 | 4/5 (1)

Міжнародна компанія Unilever, яка продає товари щоденного використання, розпочала будівництво нової фабрики в місті Біла Церква на Київщині. Сьогодні заклали пам’ятну капсулу на місці майбутнього підприємства в індустріальному парку «Біла Церква».
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Обсяг інвестицій у фабрику – 20 млн євро. На підприємстві буде створено майже 100 нових робочих місць. Фабрика вироблятиме засоби особистої гігієни, шампуні та гелі для душу відомих брендів. Це товари переважно для українського ринку. Завод потенційно вироблятиме продукцію і для інших ринків Європи.

Загальна площа ділянки під забудову – 4,2 га. Виробнича потужність підприємства – понад 5000 тон на рік. Будівництво фабрики планується завершити наприкінці 2024 року. Зведення відбуватиметься з урахуванням найвищих екологічних стандартів. Тут будуть комфортні умови праці, офісне приміщення спроєктовано з урахуванням потреб маломобільних груп населення. Для безпечного проведення робіт вже облаштовано наземне мобільне укриття. Згодом побудують і підземне сховище.

«Місце будівництва нової фабрики в індустріальному парку обрано не випадково – є всі необхідні комунікації та дорожня інфраструктура. Розвиток індустріальних парків підтримує відновлення промисловості Київщини під час війни росії проти України. Відкриття нових виробництв сприяє підвищенню доходів і добробуту місцевих громад, збільшенню податкових надходжень і стимулюванню розвитку малих та середніх підприємств у регіоні», – розповів Руслан Кравченко.

Начальник КОВА зауважив, що сьогодні Київщина – один із лідерів розвитку індустріальних парків в Україні. «Ми надзвичайно цінуємо наших міжнародних партнерів і готовність, зокрема, британського бізнесу налагоджувати виробництва та робити інвестиції саме в нашій області. Представники бізнес-спільноти можуть бути впевненими, що ми і надалі сприятимемо їх розвитку та підтримуватимемо ініціативи, спрямовані на зростання та посилення економіки Київської області», – додав він.

Руслан Кравченко подякував генеральному директору Unilever Україна Василю Бовділову та засновнику UFuture, до складу якого входить індустріальний парк «Біла Церква», Василю Хмельницькому за приклад, який мають наслідувати і інші інвестори та спільними зусиллями розвивати економічний потенціал Київщини.0

 94 | 
 Пульс | 
 2024-03-23 11:35:00 | 
 новини, Київщина, Київська область, Unilever, Біла Церква, будівництво, Европа, Європа, засоби гігієни, Київська область, Київщина, міжнародна компанія, новини Білої Церкви, робочі місця, фабрика
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама