Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

У ЗМІ розповсюдили фейк про зміну правил поховання

14 березня 2018 року о 15:58

 | 
 | 4/5 (1)
Голова Бородянського районного суду Геннадій Стасенко пояснює, яким чином працюватимуть «нові правила поховання» від 15 березня 2018 року.
«Розповсюджується інформація, що з 15 березня 2018 року поховати померлих можна буде лише після дозволу суду. Це не зовсім відповідає дійсності», – заявив суддя.
За кримінально-процесуальним кодексом України, будь-яку експертизу, в тому числі судово-медичну, з 15 березня призначатиме слідчий суддя. Ця експертиза буде проводитися лише в межах кримінального провадження.
Як пояснив суддя, експертиза потрібна буде у випадках насильницької смерті, а проводитиметься вона під час досудового розслідування лише після реєстрації повідомлення про кримінальне правопорушення.
«Також саме експерт видає лікарське свідоцтво про смерть, якщо вона настала внаслідок травми, отруєння, струму чи інших зовнішніх факторів; штучного аборту, який зроблено не в медичному закладі; раптово у дітей віком до 1 року; якщо особа померлого не встановлена», – додала вона.
«Якщо людина померла природньою смертю – її близькі і родичі не відчують на собі дію нововведень кримінально-процесуального законодавства», – підсумував суддя.

0

 458 | 
 Пульс | 
 2018-03-14 15:58:55 | 
 новини, Київщина, Київська область, ЗМІ, медицина, правила похованні, фейк
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама