Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

В'їзд вантажівок до столиці обмежено

17 січня 2018 року о 14:03

 | 
 | 4/5 (1)
Сьогодні, 17 січня, у зв’язку з погіршенням погодних умов обмежено в’їзд у столицю великовагового та великогабаритного транспорту у напрямку з Бориспільської траси. Зазначене обмеження діятиме до 11:00 17 січня. Про подальший графік введення обмежень буде повідомлено додатково.Це дозволить уникнути блокування руху на дорогах і перешкоджання роботі снігоприбиральної техніки.Міська влада закликає киян не користуватися власними автівками під час снігопаду та надавати перевагу громадському транспорту. Це дуже необхідно для якісного та своєчасного прибирання снігу в умовах снігопаду, а також значно прискорить роботу комунальних служб і дозволить уникнути виникнення заторів на дорогах міста.
Окрім того, в умовах ускладнення погодних умов водіям рекомендується дотримуватися правил паркування, зокрема – не залишати приватні авто на узбіччях доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.
Пішоходам рекомендується рухатись тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях і бути обачливими.
 
 

0

 666 | 
 Пульс | 
 2018-01-17 14:03:10 | 
 новини, Київщина, Київська область, вантажівки, Київ, несприятливі погодні умови, снігопади, столиця
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама