Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Школи і дитсадки Бородянщини перевірили на пожежну безпеку

2 травня 2018 року о 09:24

 | 
 | 4/5 (1)
Де шукати вогнегасник і куди бігти при задимленні тепер знає кожен школяр Бородянщини. Пожежна безпека місць скупчення людей до сих пір знаходиться на контролі ДСНС, рятувальники ретельно перевіряють безпеку дитячих садків і шкіл району.
 
Під час спеціальних навчань у Бородянському районі рятувальники відпрацьовують схему оперативної евакуації дітей і педагогів на випадок загорянь. Перевіряють чи доступні шляхи евакуації, чи вільно відкриваються зсередини двері, як працює пожежна сигналізація, чи є плани евакуації, таблички з телефонами пожежної служби та в якому стані вогнегасники. Адже коли питання стосується дітей, не може ніякого «але». У школах це розуміють особливо гостро, адміністрація з відповідальністю ставиться до перевірок та практичного відпрацювання евакуації, адже це можливість ще раз уважно перевірити всі нюанси – від аварійних виходів до пожежної сигналізації.
 
Та найбільше діти завжди чекають на другий етап навчань – демонстрацію пожежно-рятувальної техніки, аварійно-рятувального інструменту та екіпіровки пожежного – під час якого школярі мають можливість за допомогою пожежних стволів подати воду та піну на гасіння умовної пожежі.
Тільки за останній тиждень рятувальники Бородянського району провели показове тактико-спеціальне навчання в Немішаєвському агротехнічному коледжі, у Микулицькій школі та в школах Бородянки.
 
Навчання проходять, коли школярі вже знаходяться за партами або займаються разом з педагогами. Звучить сирена й учні разом з вчителями відразу виходять на вулицю. За процесом евакуації стежать співробітники Бородянського ДСНС, якщо десь щось пішло не так, інформують про це і попереджають керівництво.
 
Нагадаємо, що за рішенням Уряду з 30 березня 2018 року на території всієї України активно проводяться комплексні організаційно-профілактичні заходи, спрямовані на запобігання пожеж в місцях скупчення людей, особливо шкіл та дитячих садків.

0

 635 | 
 Пульс | 
 2018-05-02 09:24:10 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама