Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Що вирішили депутати на 51-ій сесії Ірпінської міської ради?

30 травня 2018 року о 09:45

 | 
 | 4/5 (1)
29 травня пройшла 51-ша сесія Ірпінської міської ради, яку перенесли із 17 травня. Питань у порядку денному в роздаткових матеріалах назбиралося 178, хоча на офіційному сайті ІМР їх і досі фігурує 172.
Помпезна мить нагородження
Серед скандальних питань — затвердження ДПТ земельних ділянок, що знаходяться по деяких міських вулицях, зокрема й у промисловій зоні. Є загроза, що на цих землях згодом виростуть висотки.
Розпочалася сесія із помпезного нагородження грамотами та подяками обдарованих дітей та їхніх наставників, педагогів, тренерів та інших громадян, які відзначилися у навчанні, науці, спорті, культурі.
На 51-ій сесії Ірпінської міської ради депутати затвердили безадресні ДПТ під багатоповерхову забудову?
Ірпінському регіону є ким пишатися, ми віддаємо їм належне за високі досягнення, результати. Але влада звикла перетворювати це на своєрідне шоу, унаслідок чого нівелюються старання наших земляків.
Такі заходи доречно проводити окремо, подавати завчасно оголошення, щоб могло зібратися більше глядачів. А саме нагородження “розбавляти” концертними номерами.
Тому нагороди на сесії мер Ірпеня Володимир Карплюк вручав похапцем. Так само хутко нагороджені й залишили залу.
Червоно-чорний прапор в Ірпені
Намагання міського голови швидко провести сесію не вдалося. Його “перебив” своїм усним запитом депутат Київської обласної ради Ігор Домбровський.
Він порушив питання підняття в Ірпені на урочистостях, разом із державним, червоно-чорного прапора. Під цим стягом, окропленим кров’ю борців за незалежність України, і сьогодні воюють наші захисники на східному фронті, стримуючи російських окупантів.
На 51-ій сесії Ірпінської міської ради депутати затвердили безадресні ДПТ під багатоповерхову забудову?
Домбровський запитав, чому це питання, яке пройшло відповідні процедури на комісіях, не вносять у порядок денний. Не це Карплюк чіткої відповіді не надав, посилаючь на якесь рішення минулої сесії.
Платні послуги в лікарні
Згодом при розгляді порядку денного присутні у залі просили давати роз’яснення стосовно окремих питань. Але Карплюк вдавася до звичної тактики. Мовляв, на комісіях усе опрацьовано, нема часу пояснювати.
Проте його вистачало на нагородження, про яке йшося вище. На те й вказуються доповідачі з окремих питань, які мають оприлюднювати коротку інформацію.
На 51-ій сесії Ірпінської міської ради депутати затвердили безадресні ДПТ під багатоповерхову забудову?
Так, вдалося з’ясувати, що Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги із комунального закладу реорганізують у комунальне некомерційне підприємство.
У руслі втілення медреформи буде сформовано перелік платних послуг для населення. Кошти підуть на підтримку роботи підприємства, зокрема й стимулювання медичних працівників.
Питання аутсорсингу (надання послуг) розглядалося на сьогоднішьому “утаємниченому” від широкого загалу засіданні виконкому, про проведення якого не було оголошень на головній сторінці офіційного сайту ІМР. На ньому затвердили й низку кошторисів.
Незбитковість за рахунок бюджету
Коли на сесії дійшли до затвердження виконання фінансових планів комунальними підприємствами за І квартал 2018 року, Домбровський знову запитав, чи звітували їх керівники перед громадою.
Натомість Карплюк та представники новообличчівської фракції у депутатському корпусі міської ради на підвищених тонах звинуватили атовця у популізмі. Мовляв, ми витягнули ці підприємства із ями збитковості.
На 51-ій сесії Ірпінської міської ради депутати затвердили безадресні ДПТ під багатоповерхову забудову?
Важко сказати, чи працювали комунальники у збиток. Наприклад, КП “Редакція газети “Ірпінський вісник” апріорі не може бути збитковим. Адже на підтримку тижневика, який стоїть на порозі роздержавлення, виділяються майже мільйонні суми з місцевого бюджету.
Величезні бюджетні кошти отримує і КП “Муніципальна варта”. Його працівники покликані перейматися охороною правопорядку в місті, збереженням матеріальних цінностей громади.
Теж проблематично констатувати, наскільки ефективною є ця діяльність у співвідношенні з витратами. Мунвартівці удень в основному слідкують, щоб люди не палили на площах, у парках і скверах.
“Коли припиниться знищення міста?”
Тільки-но підійшли до скандальних питань щодо затвердження ДПТ, як Карплюк підвівся, щоб залишити сесійну залу та передати бразди правління секретарці ІМР Анастасії Попсуй.
Проте до нього звернувся депутат міської ради Лаврентій Кухалейшвілі. Його слова пролунали як вирок чинній владі: “Коли припиниться знищення Ірпеня? Скільки можна затверджувати ДПТ під багатоквартирні забудови?”
За словами народного обранця, місто зросло удвічі. Збільшилося навантаження на застарілі комунікації. Виїхати вранці з Ірпеня все важче через нескінченний потік транспорту.
Водночас будівництво багатоповерхівок продовжується. Коли вже створюватимуться нові робочі місця?
Карплюк звично почав розповідати про маніпулювання громадською думкою. Мовляв, питання забудови території комбінату “Перемога” немає у порядку денному.
На 51-ій сесії Ірпінської міської ради депутати затвердили безадресні ДПТ під багатоповерхову забудову?
Тому залишилося загадкою, за що конкретно проголосували депутати у 44-му питанні, де географічно подається вул. Соборна, але нема конкретного номера.
Те, що викладено в інтернеті, — один з варіантів, який меру начебто теж не до вподоби. Бо він переживає про створення робочих місць в Ірпені та екологічно чисте виробництво в промзоні.
У своїй тираді Карплюк намагався переконати, що нові норми вимагають розроблення детального плану територій, щоб заповнити ці землі. Мовляв, без цього неможливо затвердити Генеральний план розвитку міста.
Нова школа по вул. Підгірній?
Напевне, щоб уникнути голосування за скандальні питання та можливих звинувачень, мер залишив залу. Як і по вул. Соборній, депутати затвердили безадресні ДПТ по Підгірній, Слов’янській та інших вулицях.
Судячи з усього, у районі вул. Підгірної можуть незабаром вирости висотні новобудови на заплавних землях р. Ірпінь. “Резервація” для відпочинку новоселів уже облаштована — парк Будинку творчості письменників. Є і невеличка пляжна зона.
На 51-ій сесії Ірпінської міської ради депутати затвердили безадресні ДПТ під багатоповерхову забудову?
Поблизу АЗС робітники прилаштовували на воротах дивний плакат про будівництво школи. Невже вона дійсно знаходитиметься у заплаві, де час від часу горить торф?
До речі, тут поряд влаштували й смітник. Можливо, родючу породу виберуть, а замість неї загорнуть сміття, на “підвалинах” якого й зведуть нову ірпінську альма-матер?
Колишня мерська дружина та її земля
Також у порядку денному фігурувала особа з прізвищем Карплюк. Припустили, що це колишня дружина мера Ірпеня — Лариса. На сесії ухвалили питання щодо зміни цільового призначення її земельних ділянок із приватної житлової забудови на офісну по вул. Грибоєдова, 8 та 8-а.
Цікаво, що будівля на цій землі уже виросла, тривають роботи по завершенню спорудження. Отже, її зводили без відповідних дозвільних документів.

0

 538 | 
 Пульс | 
 2018-05-30 09:45:23 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама