Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Ситуація на ринку: реконструкція чи погром?

12 червня 2018 року о 13:48

 | 
 | 4/5 (1)
11 червня, в центрі Бородянки розпочалися роботи з демонтажу торгових місць на ринку під шатром. Люди, які торгували на цій частині ринку, кажуть, що це був погром. Власник стверджує, що розпочав ремонтні роботи, аби привести майно, що йому належить, до ладу.
«В цьому питанні потрібно розібратися як Бородянській селищній раді, так і правоохоронним органам, які були залучені до даної ситуації», – коментує заступник Бородянського селищного голови Науменко Дмитро, – «Ми не розуміємо, чому так сталося, чому підприємці, які займаються своєю діяльністю, з завтрашнього дня можуть позбавитися своїх робочих місць. Цього конфлікту могло б і не бути».
Як виявилося конфлікт між власником та підприємцями, що займалися торгівлею в цьому павільйоні, тягнеться вже давно. Підприємці кажуть, що могли зробити ремонт своїми силами ще кулька років тому, але через те, що в них не було впевненості в тому, що завтра їх не виженуть вони нічого не робили. За цей час не були також укладені договори оренди між власником та підприємцями, про що деякі люди, які торгували на цій частині ринку, жалкують, адже для багатьох з них це був єдиний спосіб аби заробити на життя.
«Ринок для мене – все. Це мій шматок хліба, і мене можуть позбавити його. Я вважаю, це просто неприпустиме ставлення до людей!», – розповіла одна із продавчинь журналісту ІА «Погляд».
За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції, дана територія площею 1713 кв м належить Дяченку Роману, депутату Бородянського районної ради, члену постійної комісії районної ради з питань комунальної власності.
Як розказують очевидці, зносити палатки під шатром почали о 7 годині ранку. Дяченко Роман почав демонтаж даху та внутрішніх «приміщень» частини ринку, яку місцеві жителі називають «шатер», внаслідок чого виник конфлікт між ним та особами, які здійснювали тут торгівлю. Як повідомили у Бородянському відділенні поліції, на даний час слідчі збирають всі документи в селищній раді та сторони, що претендує на цю ділянку, і проводиться перевірка.
«Я є власником майна. Моє майно перебуває в аварійному стані, Ви ж розумієте, когось привалить – крайнім буду я. Тож сьогодні я почав робити ремонт свого приміщення». – розказав ІА «Погляд» Дяченко Роман, – «Зайшовши в павільйон, я побачив речі, що мені не належать, викликав поліцію аби зафіксувати це. Правоохоронним органам дав пояснення та представив документи, що засвідчують моє право власності, люди дали свої пояснення. Ніяких юридичних відносин, договорів оренди, з власником у них не було».
Як повідомили ІА «Погляд» у Бородянській селищній раді, у 2015 році дана земельна ділянка була в оренді ТОВ СФК «Борекс». У грудні 2015 року даній організації не було продовжено договір оренди, але в березні 2016 року Державний реєстратор зареєстрував право власності на ТОВ СФК «Борекс». На погляд Бородянської селищної ради, ця реєстрація була незаконною.
«18 січня 2018 року отримано рішення, що ця реєстрація була незаконною». – розповів ІА «Погляд» заступник Бородянського селищного голови Науменко Дмитро, – «На сьогоднішній день нас не повідомлено чи було подано апеляційну скаргу на рішення, яке Бородянська селищна рада спільно з прокуратурою виграли».
В свою чергу Дяченко Роман зауважив, що реєстрація не скасована.
«Наскільки мені відомо, по даному рішенню Реєстратор подав апеляцію, отже це рішення ще досі не скасовано», – каже Дяченко Роман, – «Взагалі, по цій справі було три судових розгляди. І, до речі, за рішенням Бородянського суду в кримінальному впроваджені було визнано, що в даній ситуації не має ніяких незаконних дій. Було також рішення Мінюсту, в якому також сказано, що дії Реєстрації були законні. А щодо рішення Господарського суду, по цьому питанню і було подано апеляцію Реєстрацією. Тож реєстрація є, вона в реєстрі, законна і не скасована».
Одразу після інциденту в Бородянській районній раді було зібрано термінову нараду з усіма сторонами конфлікту, за підсумком якої було рекомендовано знайти порозуміння щодо спільного використання даного приміщення. Підприємці, якщо хочуть продовжити свою діяльність на колишніх місцях, мають заключити договори оренди. В свою чергу Дяченко Роман має показати хід дії реконструкції: оформити землю та предоставити містобудівну документацію.

0

 604 | 
 Пульс | 
 2018-06-12 13:48:00 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама