Довідка

Дев’яносто гектарів лісу з Гостомеля нікуди не подінуться

27 липня 2018, 20:51

90 гектарів зелених лісових насаджень в Гостомелі лишатимуться. Ніхто не дозволить їх чіпати. У вересні минулого року селищна рада прийняла Генеральний план селища міського типу Гостомель. Генплан чітко визначив межі приватної та громадської забудови, зон рекреації, відпочинку і таке інше.


На публічній кадастровій карті чітко окреслені межі лісу (зелений колір), межі майбутньої паркової зони (жовтий колір) та територія, земля якої знаходиться у приватній власності (колір червоний). До речі, дозволів на передачу земельних ділянок у приватну власність було видано найбільше у 2006-2010 роках.


Влада селища знаходиться на позиції однозначної непорушності визначених законом меж лісової території. Це до тих непоодиноких звинувачень, які лунають в бік влади селища, щодо останніх подій на земельній ділянці біля комплексу «Чеський дворик» на Гостомельському шосе. Та земельна ділянка давно перебуває у приватній власності, і має призначення під побудову об’єкту громадського призначення. Відповідно, будівництво на тому місці торгівельного центру, має законні підстави.

328 |  Інформаційне агентство «Пульс» |  новини, Гостомель