Події

У Броварах підпільна лікарня насильно утримувала та «лікувала» своїх пацієнтів

14 серпня 2018, 17:36

Більшість пацієнтів до «лікарні сурового режиму» потрапили з ініціативи своїх родичів. Тут їх утримували проти їх волі та змушували приймати невідомі препарати. Про це написала на своїй Facebook-сторінці Людмила Денісова.

«Сьогодні мені повідомили про те, що в приватному будинку у Броварах утримують людей проти їхньої волі. Представники Секретаріату негайно виїхали на місце і з’ясували, що це – приватний реабілітаційний центр «За життя». За словами директора, тут перебуває 21 дієздатна особа з нарко- та алко- залежністю та з розладами психіки. Під час конфіденційного спілкування 12-ро з них повідомили про бажання залишити заклад. Втім немає жодних рішень судових органів, медичних закладів і згоди самих осіб на утримання їх тут. Також пацієнти закладу повідомили про вживання ними невідомих медичних препаратів, які подавляли їх волю. Під час моніторингового візиту виявлено 80-річну жінку, яка не є хворою, і двох неповнолітніх 14-річних дівчат, які перебувають тут разом з дорослими за згодою своїх батьків. Про результати моніторингового візиту повідомили поліцію міста Броварів та місцеву прокуратуру», — розповіла Л.Денисова.

За даним інцидентом на власника «реабілітаційного центру» відкрито провадження за ст.146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі). Ведуться слідчі дії.

274  |  Інформаційне агентство «Пульс»  |  2018-08-14 17:36:46  |  новини, Київська область, Бровари, Київська область, Лікарня, Реабілітаційний центр

Поставити оцінку: 1Поставити оцінку: 2Поставити оцінку: 3Поставити оцінку: 4Поставити оцінку: 5 (голосів: 0)
Обробка даних...