Суспільство

Гостомельські проекти до громадського бюджету перейшли на етап голосування

31 серпня 2018, 14:27

Найбільш вдалим світовим досвідом, щодо дієвого залучення громадян до процесу прямого впливу на своє майбутнє, є використання Громадського бюджету (бюджету участі). Це можливість впровадити інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету.

Таким досвідом скористалися й у Гостомелі, де після відбору 26 проектів Громадського бюджету пройшло на голосування. Проекти настільки креативні й змістовні, що нелегко буде обирати найкращі з них. Для зручності й ознайомлення з ними їх було розділено на дві групи: проекти до 50 тис. грн та від 50 до 100 тис. грн. Переглянути їх можна на офіційному сайті Гостомельської селищної ради у відповідному розділі.

Бузковий сад, простір вільних людей для відпочинку і спілкування, проведення заходів під відритим небом, Алея козацької слави з встановленням символічного знаку, сквери гойдалок і закоханих, дитячі майданчики й засоби безпеки для дітей під час вуличного руху, шкільна лабораторія та інші.

7 вересня в Гостомелі у Культурно-оздоровчому комплексі о 19:00 автори проектів матимуть можливість презентувати свої ідеї. Саме ж голосування відбуватиметься з 10 по 18 вересня, де кожен бажаючий громадянин України, віком від 16 років та який проживає, працює або навчається на території селища зможе прийти та проголосувати за обрані проекти.


321  |  Інформаційне агентство «Пульс»  |  2018-08-31 14:27:00  |  новини, Київська область, бюджет участі, голосування, Гостомель, громадський бюджет

Поставити оцінку: 1Поставити оцінку: 2Поставити оцінку: 3Поставити оцінку: 4Поставити оцінку: 5 (голосів: 0)
Обробка даних...