Цікаво

Бородянська селищна рада розшукує «Золоте подружжя»

25 жовтня, 15:02

Вчора, 24 жовтня, на офіційному сайті Бородянської селищної ради було розміщено звернення до мешканців селища про пошук «Золотого подружжя», в якому зазначалось:
Бородянська селищна рада з нагоди святкування Дня Бородянки 21 листопада 2018 року звертається до мешканців селища з наступним.

У зв’язку з пошуком кандидатів для відзначення в номінації «Золоте подружжя», звертаємось до жителів територіальної громади селища, які володіють інформацією про осіб, які святкуватимуть у листопаді 2018 року 50-річчя з дня одруження (золоте весілля).

Обов’язкова умова – дата укладення шлюбу 21 листопада 1968 року в смт Бородянка (можливий розгляд дат з 19 по 24 листопада), проживання на даний час в смт Бородянка.

Для участі у конкурсі необхідно звертатись до Бородянської селищної ради в робочі дні з понеділка по п’ятницю та пред’явити оригінал свідоцтва про шлюб.

Переможці номінації «Золоте подружжя» будуть відзначені цінним подарунком під час святкування Дня селища Бородянка 23 листопада 2018 року у великому залі Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка ня який запрошуємо всіх жителів територіальної громади!

145 |  Інформаційне агентство «Пульс» |  новини, 50 років, Бородянка, День селища, Золоте весілля, Золоте подружжя