Актуально

Київська область невдовзі має отримати перспективний план

12 лютого, 14:59

Київська обласна державна адміністрація має узгодити проект перспективного плану області із зацікавленими сторонами до 15 лютого.

Про це керівник Київського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Олег Любімов сказав у коментарі «Укрінформу».
«На початок 2019 року в Київській області діє перспективний план, який покриває близько 52% площі області, решта 48% до нього не увійшли. Згідно із законом для того, щоб громадам мати основу на чому працювати, розуміти, як об'єднуватися в спроможні територіальні громади, і потрібен перспективний план як дороговказ. Тому Департамент містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації розробив проект цього плану, який узгодив з КОДА і презентував головам міст та ОТГ області», - сказав Любімов.

Також він повідомив, що відповідно до дорожньої карти реформи децентралізації, Прем'єр-міністр поставив завдання, що до травня мають бути затверджені Кабінетом міністрів всі перспективні плани всіх областей зі 100% покриттям об'єднаними територіальними громадами. Тому Департамент містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації має завершити всі узгодження з мерами міст області та головами громад до 15 лютого.

Як відомо, стосовно Київської області, то наразі створено 16 об'єднаних територіальних громад, три ОТГ створені на базі міст обласного значення. В цьому питанні Київська область одна з найпрогресивніших в Україні.

В той же час, висновків Київської облдержадміністрації очікують Зазимська, Калинівська, Ташанська, Кагарлицька, Острівська, Шкарівська, Терезинська, Глевахівська, Томашівська, Макарівська ОТГ. Гостомельська ОТГ очікує призначення дати виборів. Березівська, Боярська, Циблівська, Богуславська ОТГ досі очікують подання від облдержадміністрації до Центральної виборчої комісії. Зараз, за даними Київського ЦРМС, 50% мешканців Київської області живуть досі в необ'єднаних громадах.

235  |  «Моя Київщина»  |  2019-02-12 14:59:00  |  новини, Київська область, U-LEAD, Березівка, Богуслав, Боярка, Глеваха, Гостомель, громада, Департамент містобудування та архітектури, Зазим'є, Кагарлик, Калинівка, Київська обласна державна адміністрація, Київська область, Київський Центр розвитку місцевого самоврядування, КОДА, КЦРМС, Макарів, Об'єднана територіальна громада, Острів, ОТГ, село, Ташань, Терезине, Томашівка, Укрінформ, Циблі, Шкарівка

Поставити оцінку: 1Поставити оцінку: 2Поставити оцінку: 3Поставити оцінку: 4Поставити оцінку: 5 (голосів: 0)
Обробка даних...