Погода

Літо збільшилось до чотирьох місяців – метеорологи

29 березня, 09:02

Середня тривалість метеорологічного літа у XXI столітті збільшилася на тиждень і досягає 124 днів, тобто чотирьох місяців. Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

Таким чином учені спростовують слова завідувача відділу кліматичних досліджень та прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України, доктора фізико-математичних наук, професора Вазіри Мартазінової щодо зменшення тривалості літа в останні десятиліття.
«Насправді, за даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського у місті Києві середня тривалість метеорологічного літа у XXI столітті збільшилась на тиждень і досягає 124 днів, тобто чотирьох місяців, а не двох, як стверджує Вазіра Файзулівна», – зазначено в повідомленні.

Зазначається, що детальну інформацію про тривалість літа в центрі України можна знайти на сайті обсерваторії.


343  |  Українська правда  |  2019-03-29 09:02:23  |  новини, Київська область, 21 сторіччя, XXI століття, Київська область, літо, метеорологи, метеорологія, метеостанція, наука, обсерваторія, прогноз, спостереження, Україна, учені

Поставити оцінку: 1Поставити оцінку: 2Поставити оцінку: 3Поставити оцінку: 4Поставити оцінку: 5 (голосів: 1, оцінка: 5,00 з 5)
Loading...