Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Літо збільшилось до чотирьох місяців – метеорологи

29 березня 2019 року о 09:02

 | 
 | 4/5 (1)
Середня тривалість метеорологічного літа у XXI столітті збільшилася на тиждень і досягає 124 днів, тобто чотирьох місяців. Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.
Таким чином учені спростовують слова завідувача відділу кліматичних досліджень та прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України, доктора фізико-математичних наук, професора Вазіри Мартазінової щодо зменшення тривалості літа в останні десятиліття.
«Насправді, за даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського у місті Києві середня тривалість метеорологічного літа у XXI столітті збільшилась на тиждень і досягає 124 днів, тобто чотирьох місяців, а не двох, як стверджує Вазіра Файзулівна», – зазначено в повідомленні.
Зазначається, що детальну інформацію про тривалість літа в центрі України можна знайти на сайті обсерваторії.

0

 869 | 
 Українська правда | 
 2019-03-29 09:02:23 | 
 новини, Київщина, Київська область, 21 сторіччя, XXI століття, Київська область, літо, метеорологи, метеорологія, метеостанція, наука, обсерваторія, прогноз, спостереження, Україна, учені
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама