Комунікації

Верховна Рада відкликала законопроєкт про продаж SIM-карток за паспортами

4 вересня, 12:44

Автори законопроєкту «Про електронні комунікації» №1083, який передбачає продаж SIM-карток тільки за паспортом і реєстрацією IMEI-кодів телефонів, відкликали документ з апарату Верховної Ради. Така інформація оприлюднена на сторінці картки законопроєкту, – передає Цензор.НЕТ.
«3 вересня 2019 р .. Проєкт відкликаний», – йдеться в розділі про стан проходження документа.

Факт відкликання документа підтвердив Укрінформу один з авторів проєкту – депутат від фракції «Слуга народу», заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко.

У своєму зверненні до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова Федієнко зазначив, що, за погодженням з усіма співавторами, законопроєкт буде доопрацьовуватися.
«Відкликаю законопроект «Про електронні комунікації», реєстраційний номер тисячі вісімдесят три від 29.08.2019 року з метою його доопрацювання. З іншими співавторами законопроєкту погоджено», – йдеться в тексті звернення.

389  |  censor.net.ua  |  2019-09-04 12:44:08  |  новини, Київська область, IMEI, SIM, SIM-картка, SIM-картки, Верховна Рада, Верховна Рада України, ВРУ, електронні комунікації, законопроект, законопроєкт, Комітет з питань цифрової трансформації, номер телефону, паспорт, Слуга народу, смартфон, смартфони, стартовий пакет, стартові пакети, телефон, телефони, Україна, Укрінформ

Поставити оцінку: 1Поставити оцінку: 2Поставити оцінку: 3Поставити оцінку: 4Поставити оцінку: 5 (голосів: 0)
Loading...