Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Податківці «накрили» виробництво спирту з домішкою метанолу

20 січня о 15:00

 | 
 | 4/5 (1)

У Київській та Сумській областях ліквідували два підпільні виробництва спирту з вмістом метанолу, – про це повідомляє управління Державної фіскальної служби (ДФС) у Київській області.

З незаконного обігу вилучено майже 718 тонн спирту, а також обладнання для масового виробництва спирту і документи фінансово-господарської діяльності, які використовувалися в незаконній діяльності.

«Вартість вилучених підакцизних товарів, зокрема фальсифікованого спирту, становить 143,5 млн гривень. Всього вилучено товарно-матеріальні цінності на суму 148 млн гривень», – йдеться в повідомленні.

На підпільних виробництвах з недоброякісної сировини у великих обсягах незаконно виготовляли етиловий спирт, до складу якого входив метанол, що становить загрозу для життя і здоров'я людей.

Податківці нагадали, що в останні роки в Україні зафіксовано десятки випадків алкогольного отруєння, які приводили до смерті людей внаслідок вживання спиртовмісних рідин з умістом метанолу.

«Надалі спирт етиловий реалізовувався оптовим покупцям за готівкові кошти для використання в підпільних виробництвах лікеро-горілчаних виробів. У свою чергу, виготовлена ​​фальсифікована продукція розливалася в заборонену законом України тару типу Bag-in-Box і Tetra Pak і реалізовувалася на чорних ринках України, а також на ряді спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет», – розповіли в ДФС.

Підпільні виробництва були ліквідовані. Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання. Слідство триває.0

 242 | 
 КорреспонденТ.net
 2020-01-20 15:00:47 | 
 новини, Київська область, Bag-in-Box, Tetra Pak, алкогольне отруєння, виробництво, Державна фіскальна служба, ДФС, ДФСУ, етил, етиловий спирт, життя, здоров'я, інтернет, ліквідація, лікеро-горілчані вироби, метанол, незаконний продаж, обіг, опт, оптовий продаж, отруєння, підпілля, підпільне виробництво, податківці, сайт, сайти, слідство, слідчі дії, спирт, Сумська область, товарно-матеріальні цінності, Україна, фальсифікат, фальсифікована продукція, чорний ринок
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати