Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Авторські ножі від ветерана АТО в Ірпені

28 березня 2020 року о 19:07

 | 
 | 4/5 (1)

Денис Дудник знає про ножі трохи більше, ніж більшість з нас, оскільки це хобі стало його бізнесом. За своє життя ветеран змінив декілька видів діяльності — від льотчика-винищувача до керівника будівельно-монтажної компанії. Нині ж в Ірпені, що на Київщині, він заснував власну майстерню з виготовлення ножів.

Відтепер ми в телеграм!

golovne Історія успіху: ветеран АТО відкрив в Ірпені власну справу з виготовлення ножів

Ножовим бізнесом Денис Дудник займається з 2017-го, коли переміг у конкурсі STARTUP IRPIN і отримав грант на обладнання, необхідне для виробництва ножів. Спочатку займався виробництвом тактичних ножів «Шана Захисникам» − унікальних та інноваційних, які не мають аналогів у світі. Механізм ножа, який назвали «Укропський метелик», неможливо знищити, настільки він надійний.

На війні все, що може зламатися, — ламається, причому в найбільш невідповідний момент. Усе, крім «Шани», яка не ламається ні теоретично, ні практично”, − розповідає Денис.

Попри те, що ніж виготовлено спеціально для воїнів, ним можуть користуватися мисливці, риболови, і взагалі це дуже цінний подарунок для будь-якого чоловіка. Ніж «Шана Захисникам» завдяки своїй конструкції має медитативний ефект. Це дуже корисно для заспокоєння нервової системи, тому він також може стати незамінним супутником керівника чи людини інтелектуальної праці.

Screenshot_10-1 Історія успіху: ветеран АТО відкрив в Ірпені власну справу з виготовлення ножів

За два роки багато що змінилось і в житті, і в творчості Дениса. Нині він перейшов з військової тематики на туристичні й кухонні ножі. Виготовляє інноваційні ножі «Бритва для кухні» та «Веганські ножі», що користуються більшим попитом.

” Моя нова колекція називається «Веганські ножі». Ніхто в світі, крім мене, не робить ножів для вегетаріанців, що характеризуються бритвеною гостротою і властивістю довго зберігати заточення. Їх виготовляю в спеціальних умовах. Дуже хочу впровадити у виробництво великий кухонний «Ніж Вегана». Він має бути досконалим, функціональним і яскравим, мати «Вау! – ефект», приносити емоціональне задоволення. А продовженням теми веганських ножів є «Бритва для кухні» − квінтесенція гостроти для кухонних потреб”, – із захопленням розповідає ветеран.

Покупці «Веганських ножів» і «Бритви для кухні» — вегетаріанці, домогосподарі й домогосподині, які багато готують й очікують, щоб ножі були гострі та довго зберігали заточку.

Для просування на ринку ветеран створив окремий сайт «Яскраві ножі», адже раніше займався інтернет-маркетингом і в його портфелі розробка понад 20 сайтів.

foto-3-4 Історія успіху: ветеран АТО відкрив в Ірпені власну справу з виготовлення ножів

Дізнавшись про проєкт Міжнародної організації з міграції, Денис долучився до програми, відвідав тренінг із розвитку підприємницької діяльності, написав і успішно захистив бізнес-план та отримав грант у вигляді комп’ютерної техніки.

“Я отримав ноутбук і принтер, а це те, без чого будь-який бізнес не може повноцінно функціонувати. Це дозволить задовольнити базові потреби: оптимізувати сайт, більше зайнятися просуванням продуктів. Але головне — тепер можу зробити креслення нового «метелика». Це цивільна версія «Шани Захисникам», на яку вже чекає ринок”, − додає ветеран.

foto-2-5 Історія успіху: ветеран АТО відкрив в Ірпені власну справу з виготовлення ножів

У планах − створення серії відео-роликів на Youtube і вихід на закордонний ринок – інтернет-майданчики Amazon, eBay, Etsy. Сучасний ринок хоче бачити яскраві бренди, що і створює Денис.

Ще недавно проєкт «Яскраві ножі» був для Дениса більш як хобі, аніж бізнес. Як не дивно, та епідемія і карантин пришвидшили перетворення ножової справи ветерана на повноцінний бізнес, а допомога Міжнародної організації з міграції – стала напрочуд своєчасною.0

 512 | 
 Погляд
 2020-03-28 19:07:49 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама