Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

«Всеукраїнська школа онлайн» розклад занять

1 квітня 2020 року о 19:39

 | 
 | 4/5 (1)

У понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни розпочинаються уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал МОН.

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» –Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, МОН, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія»,  та 40 небайдужих педагогів зі столиці, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

Відтепер ми в телеграм!

rozklad-1610x2000 Оприлюднено розклад занять «Всеукраїнської школи онлайн»

«Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.  Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті», повідомляє МОН.

За класами закріплено такі телеканали:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН


9 клас – Рада та UA:Культура


10 клас – UA:Перший


11 клас – М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00. Можна завантажити й розклад занять на наступні тижнідля 5-11 класів окремо, а також загальний розклад онлайн-школи. Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись.

«На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео. Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.

У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями», йдеться у повідомленні.

“Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань”, – підкреслив Президент України Володимир Зеленський.
0

 1000 | 
 Погляд
 2020-04-01 19:39:33 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама