Олімпійський день у Гостомелі
17 червня 2020 року о 14:33
| | 4/5 (1)
Все більше набирають обертів масові заходи, приурочені до міжнародного Олімпійського дня (рішенням Міжнародного олімпійського комітету його святкують щорічно 23 червня).
Київщину сьогодні представляв Гостомель у прямому ефірі з представниками інших областей. В заході взяли участь легенди спорту, володарі олімпійських ліцензій та кандидати на участь в Іграх-2020, а також юні спортсмени Приірпіння.
Відео-трансляції дивіться на нашій сторінці у Facebook.
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/003.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/027.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/025.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/070.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/072.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/073.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/026.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/075.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/024.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/021.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/022.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/077.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/076.jpg)
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/074.jpg)