Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

У художника Марчука відсудили понад 6 мільйонів гривень

30 липня 2020 року о 12:38

 | 
 | 4/5 (1)

Художник Іван Марчук програв суд Київській міській раді і тепер з нього стягнуть близько 6 мільйонів гривень. Все через оренду землі, де планувалось звести музей. Київрада та Міністерство культури обіцяли допомогти, але обіцянок своїх не виконали.

Мерія відсудила у художника Марчука понад 6 мільйонів. Все через музей, який планували збудувати, – про це йдеться в ухвалі Господарського суду Києва.

У обставинах справи зазначається, що «Виставковий центр-музей художника Івана Марчука» не виконує належним чином умови Договору оренди земельної ділянки в частині сплати орендної плати».

Договір про оренду датується 2010 роком.

Відомо, що з того часу художник неодноразово звертався до влади з проханням зменшити розмір орендної плати у зв’язку з неможливістю розпочати будівництво музейного комплексу, тривалим погодженням дозвільної документації, зростанням вартості робіт тощо.

Суд визнав, що через ці причини, а також складний фінансовий стан та несприятливу економічну ситуацію, відсутність підтримки з боку органів державної влади та місцевого самоврядування, відповідач не зміг виконати свої зобов’язання за договором.0

 675 | 
 Київські новини
 2020-07-30 12:38:59 | 
 новини, Київщина, Київська область, будівництво, відповідач, влада, Господарський суд, гроші, державна влада, договір, дозвіл, дозвільна документація, земельна ділянка, картина, картини, Київ, Київрада, Київська міська рада, Київська міськрада, Міністерство культури, Міністерство культури України, місцеве самоврядування, музей, обіцянки, образотворче мистецтво, орган місцевого самоврядування, органи місцевого самоврядування, оренда, оренда землі, орендна плата, справа, стягнення, суд, художник, художня виставка
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама