Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Кабмін може змінити правила оформлення віз для в’їзду в Україну

21 серпня 2020 року о 11:54

 | 
 | 4/5 (1)

Кабінет Міністрів на засіданні у середу розглядатиме питання про внесення змін до правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію.

Як повідомляє Укрінформ, відповідний проєкт постанови, запропонований міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, є у порядку денному засідання, оприлюдненому на Урядовому порталі.

Крім того, міністр фінансів Сергій Марченко запропонує внести зміни до порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на її митну територію пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2020 році. Він також ініціюватиме затвердження порядку фінансування виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення голосування на місцевих виборах.

У порядку денному – проєкт постанови про внесення змін до порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби. Питання про внесення змін до положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу також буде розглядатися.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс на розгляд колег проєкт постанови, який передбачає зміни до положення про Державну міграційну службу. Міністр інфраструктури Владислав Криклій – про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав.

Урядовці затвердять типові форми договорів про надання освітніх послуг закладом фахової передвищої освіти та про навчання у закладі вищої освіти.

Міністри мають намір погодити низку законопроєктів, які потім внесуть на розгляд Верховної Ради. Зокрема, про зміни до Закону «Про зайнятість населення» щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб, а також проєкт закону про ратифікацію угоди з урядом Азербайджанської Республіки про здійснення оплачуваних видів трудової діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв та консульських установ.0

 356 | 
 УкрІнформ
 2020-08-21 11:54:52 | 
 новини, Київщина, Київська область, 2020, Аваков, Азербайджан, Азербайджанська республіка, акциз, акцизний податок, Арсен Аваков, безробітний, безробітні, безробіття, бюджет, Верховна Рада, Верховна Рада України, виборець, вибори, виборці, виконавча служба, виробництво, вища освіта, віза, візи, Владислав Криклій, ВРУ, газ, голосування, Державна міграційна служба, Державна міграційна служба України, Державний реєстр виборців, дипломатія, Дмитро Кулеба, договори, допомога, Закон, Закон України, законопроект, законопроєкт, засідання, зміни, інфекції, інфекційна хвороба, інфекційне захворювання, інфекційні захворювання, інфекційні хвороби, інфекція, Кабінет міністрів, Кабінет міністрів України, Кабмін, карантин, КМУ, конфіскація, конфіскація майна, країна, Криклій, Кулеба, майно, Марченко, міжнародні відносини, Міністр внутрішніх справ, Міністр закордонних справ, Міністр інфраструктури, Міністр фінансів, Міністр фінансів України, місцеве самоврядування, місцеві вибори, орган державної виконавчої служби, органи державної виконавчої служби, освіта, пальне, порядок денний, постанова, правила, природний газ, проект, проєкт, розгляд, самоврядування, Сергій Марченко, СНД, списки виборців, Співдружність Незалежних Держав, суд, транзит, транзитний проїзд, трудова діяльність, Україна, Урядовий портал, фінансування, Фонд
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама