Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

У Київській ОДА відбулася нарада щодо готовності РДА до роботи в умовах погіршення погодних умов

16 січня 2018 року о 12:56

 | 
 | 4/5 (1)

У понеділок, 15 січня, під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася нарада з головами районних державних адміністрацій щодо готовності РДА до роботи в умовах погіршення погодних умов.


Участь у нараді взяли директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської ОДА Ігор Аксенов, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Василь Слободяник, начальник Служби автомобільних доріг у Київській області Петро Береговий, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Роман Козьяков.


Перед початком розгляду основних питань Олександр Горган представив присутнім новопризначених заступників голови Київської облдержадміністрації: першого заступника голови КОДА – Андрія Анісімова, заступників голови КОДА – Юрія Денисенка, Дмитра Назаренка.


Під час наради голови райдержадміністрацій прозвітували про готовність до роботи в умовах погіршення погодних умов, а саме: готовність до роботи снігоприбиральної техніки; наявність паливно-мастильних матеріалів та запасів піскосоляної суміші; фактичну готовність залучення додаткової техніки, у тому числі для буксирування великогабаритного транспорту; готовність до розгортання пунктів обігріву; стан координації РДА та дорожніх служб із визначенням відповідальних осіб тощо.


У ході наради були визначені основні заходи, які повинні бути здійснені найближчим часом відповідними службами районів задля стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення на території районів під час погіршення погодних умов.


«Голова району особисто відповідає за те, щоб дороги були почищені та проїзні… Важливо розуміти, що робота в надзвичайних ситуаціях повинна координуватись особисто головою райдержадміністрації в режимі роботи штабу по ліквідації наслідків несприятливих погодних умов. Штаб повинен утворюватись, працювати, приймати рішення і забезпечувати їх реалізацію з моменту перших ознак настання несприятливих кліматичних умов. Штабна робота повинна розгортатись на упередження негативних наслідків», – наголосив Олександр Горган.


Очільник Київської ОДА доручив 16 січня в усіх районах Київської області провести засідання штабів по ліквідації наслідків несприятливих погодних умов та актуалізувати плани реагування на ускладнення погодних умов.


Також під час наради було обговорено питання щодо координації дій між РДА, підрозділами ДСНС, Нацполіції та Служби автомобільних доріг під час погіршення погодних умов на території Київської області.0

 715 | 
 Пульс | 
 2018-01-16 12:56:19 | 
 новини, Київщина, Київська область, Київ, Київська область, Київська ОДА, Нацполіція, Олександр Горган, погодні умови
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама