Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Що не так з екологічною ситуацією в Бородянці

7 червня о 16:22

 | 
 | 4/5 (1)

В Бородянці склалася складна екологічна ситуація на яку звернула влада Бучанського району. Як повідомив на сторінці у Фейсбук голова Бучанської РДА Микола Ляшенко:

«У п’ятницю зателефонували небайдужі мешканці Бородянки і повідомили про те, що на поля, які перебувають в оренді хтось вивіз відходи, які містять рештки пташиного та тваринного посліду з домішками рештків курей та тварин.

Станом на 7 червня цього року площа забруднення становила близько 2 га. Гідроізоляція території відсутня.

Разом із представниками правоохоронних органів, прокуратури, екологів та громади побували в епіцентрі подій.

Повз місце, куди вивезли відходи, - ні пройти, ні проїхати - сморід виїдає очі, і це ще не було спеки… Усе це «добро» розтягують пацюки, птахи… Буквально за метрів 500-600 знаходяться житлові будинки. Страшно навіть подумати, в яких умовах нині там живуть люди.

За правилами й нормами виробництва, відходи мають утилізуватися, а не розвозитися на поля та їх забруднювати. Сморід відходів — це невелика проблема, якщо порівняти з тим, що може виникнути, якщо ці нечистоти потраплять у грунтові води.

Однозначно, я не залишу цю ситуацію на самоплин. Нині подано заяву до правоохоронних органів та відповідні екологічні служби. Зроблено забори щодо забрудненості ґрунтів. Беру це питання на власний контроль».

Ми будемо інформувати про подальший перебіг подій.0

 320 | 
 Пульс | 
 2021-06-07 16:22:21 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама