Cуспільство

Майстер-клас на тему: «Професійне самовизначення та кар’єрне зростання»

8 лютого, 17:20

В умовах викликів ринку праці, особливого значення набуває змотивованості до роботи безробітного населення. Києво-Святошинським районним центром зайнятості проводиться активна робота щодо сприяння працевлаштування безробітних, шляхом проведення групових, масових заходів, наданням індивідуальних консультацій, направленням на підвищення, зміну кваліфікацій та ін.
Так, в «Центрі розвитку підприємництва» на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості було проведено плановий навчальний семінар, ментором якого виступила Наталія Ортікова – старший науковий співробітник, аспірант ІПК ДСЗУ. Тема семінару: «Професійне самовизначення та кар’єрне зростання».
Під час заходу безробітні піднімали питання стосовно правильного вибору, актуальність та наявність на ринку праці професій які їх цікавили, дізналися як потрібно себе проявляти задля кар’єрного зростання, на що отримали повні та ґрунтовні відповіді від Наталії Володимирівни.
Наприкінці заходу запрошені відзначили високий рівень діяльності служби зайнятості та ефективність проведеного заходу. Висловили велику подяку Наталії Ортіковій за проведений навчальний семінар.

227 |  Інформаційне агентство «Пульс» |  новини, майстер-клас, професійне зростання, самовизначення