Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Ірпінська ліцеїстка здобула перемогу в конкурсі шевченкознавців

6 вересня 2021 року о 16:09

 | 
 | 4/5 (1)

За інформацією інформагентства ITV учениця 11 класу Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України Олександра Осадча увійшла до числа переможців (здобула третє місце) у Всеукраїнському квест-марафоні «Чи знаємо ми Шевченка?». Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Як зазначається на вебсайті квест-марафону, його четвертий рік поспіль проводить Всеукраїнський благодійний культурно-науковий фонд Т. Г. Шевченка спільно з Інститутом літератури імені Т. Г. Шевченка Національної академії наук України. Керівниця проєкту – президентка Фонду Т. Г. Шевченка, праправнучка Кобзаря по сестрі Катерині Людмила Красицька.

Змагання проходило в три етапи, починаючи з 9 березня – Дня народження великого поета і художника. Участь у ньому могли взяти всі охочі. Перші два тури проводилися дистанційно. У кожному з них учасники повинні були відповісти на 20 запитань, які стосувалися життя і творчості Шевченка. Третій, заключний тур відбувся в Каневі на Чернечій горі, в Музеї Тараса Шевченка. Фіналісти мали запропонувати увазі членів журі свій улюблений твір Кобзаря, прочитати уривок із нього напам’ять саме в тій частині музейної експозиції, яка пов’язана з цим твором, та якомога креативніше прокоментувати цей зв’язок за допомогою наявних у залі експонатів.0

 244 | 
 Пульс | 
 2021-09-06 16:09:48 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама