Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

УДФСУ потрапив у рейтинг накращих правничіх вишів

9 вересня 2021 року о 14:08

 | 
 | 5/5 (2)

Університет Державної фіскальної служби України посів 24-е місце в рейтингу правових вишів країни. Про це повідомила пресслужба УДФСУ.

«Чудова новина та черговий привід для радості! Університет державної фіскальної служби України – в рейтингу найкращих правничих шкіл України. Рейтинг має на меті оцінити рівень різних правничих шкіл, показати, наскільки вони відрізняються між собою, а також надати інформацію для вступників, щоб сприяти поінформованому вибору місця навчання. Передбачається, що незалежний рейтинг стимулюватиме конкуренцію правничих шкіл між собою та підвищення якості юридичної освіти в Україні», – зазначається в повідомленні.

Опублікувала рейтинг Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України». До нього потрапили 59 навчальних закладів. Для допуску до рейтингування правничі школи мали відповідати таким вимогам: на денній формі сукупно навчається 150 студентів; на останньому Єдиному фаховому вступному випробуванні не менше 60% студентів подолали порогові бали з права (за умови, що складали іспит не менше 10 осіб).

При формуванні рейтингу враховувалися такі критерії, як рівень професійних знань та критичного мислення випускників вишів, рівень викладання іноземної мови, привабливість бакалаврських і магістерських програм та рівень довіри роботодавців.

Ініціатива Асоціації правників України щодо рейтингування правничих шкіл була реалізована за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та в співпраці з Американською торговельною палатою в Україні, Асоціацією юридичних клінік України, Лігою студентів Асоціації правників України, Проєктом ЄС «Право-Justice», Фундацією «Dejure» та журналом «Forbes Ukraine».0

 379 | 
 Пульс | 
 2021-09-09 14:08:41 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама