Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

На телеканалі “Погляд” не виплачують зарплатню – у власника закінчилися кошти

13 лютого 2018 року о 18:01

 | 
 | 4/5 (1)
На телеканалі “Погляд”, який транслюється в Ірпені та Приірпінні, виникла заборгованість по заробітній платні. Власник телеканалу та інтернет-провайдера “Бест” Олексій Зіневич пояснює це тим, що телеканал виявився для нього задорогим задоволенням і він не розрахував свої сили. Про це інтернет-виданню “Правда Ірпеня” повідомили працівник телеканалу.
“Олексій витратив на телеканал “Погляд” понад мільйон доларів. Частково вліз в борги. Для того, щоб фінансувати й надалі телеканал, потрібно щомісяця витрачати від 15 до 20 тисяч доларів. Раніше Зіневич брав кошти з доходів інтернет-провайдера “Бест”, проте останнім часом через низьку якість інтернету та небажання міняти обладнання, клієнти почали відмовлятися від послуг провайдера. Гроші закінчуються, ймовірно журналісти залишаться без робочих місць. Хоча, журналісти між собою вже й зараз активно обговорюють те, що Зіневич відмовляється офіційно працевлаштовувати працівників “Погляду”, мінімізуючи податки. При цьому журналісти втрачають соціальні гарантії, адже зарплатню Зіневич виплачував виключно у конвертах, офіційно показуючи “мінімалку”, та й то не усім журналістам”, – зізнається один із журналістів “Погляду”.
“За цей час він планував з допомогою телеканалу домогтися відсторонення мера Ірпеня Карплюка, змушуючи журналістів знімати “брудні” сюжети про Ірпінь та міську владу. Більшості працівникам “Погляду” було соромно займатися професійною діяльністю. Прикро, що Зіневич втягує журналістів у особистий конфлікт з Карплюком. Свого часу Карплюк попросив Зіневича замінити висячі по всьому місту дроти провайдера “Бест” на кабелі, які йдуть під землею. Проте, Олексій принципово виступив “за дрот”. Після цього ми й почали його називати “Льоша Задрот”. Бо він і дроти прибрати не хоче, і задрочує журналістів обливати брудом Карплюка”, – наголошує співрозмовник.
 
 

0

 780 | 
 Пульс | 
 2018-02-13 18:01:14 | 
 новини, Київщина, Київська область, зарплата, Ірпінь, Київська область, Погляд
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама