Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

ІРПІНЬ СТАВ ПОБРАТИМОМ МІСТА МІЛУОКІ (США)

16 березня 2018 року о 13:45

 | 
 | 4/5 (1)
Учора,15 березня, мер міста Ірпінь Володимир Карплюк та мер міста Мілуокі Том Баррет підписали у США угоду про співпрацю. Відтепер Мілуокі та Ірпінь є містами-побратимами і розвиватимуть співпрацю в економічній, інфраструктурній та соціальній сферах.
Церемонія підписання Угоди відбулася у приміщенні мерії Мілуокі. Виступаючи перед підписанням документа, Том Барретт зазначив, що Мілуокі радий приймати делегацію Ірпеня і бути партнером українському місту, наголосивши при цьому на важливості такої співпраці. «Ми разом робимо не тільки історію наших міст, а й історію глобального миру і підтримки», – додав він.
Мер Ірпеня Володимир Карплюк розпочав свій виступ зі слів державного гімну України. «В гімні України є слова: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу, – сказав він. – Ви знаєте, що сьогодні народ України захищає свою свободу на кордоні з Росією. Хочу подякувати всьому американському народу і жителям Мілуокі за підтримку України у цій нелегкій боротьбі».
Оцінюючи значення події для Ірпеня, Володимир Карплюк зазначив: «Наша делегація має надзвичайно важливу місію. Сьогодні ми створюємо ефективну платформу для професійного і дружнього спілкування між містами-побратимами Ірпінь і Мілуокі. Ірпінь має стійке прагнення до розвитку та імплементації найкращого світового досвіду та демократичних цінностей, які зробили США величною країною».
Мер Ірпеня подякував американським партнерам за теплий прийом і наполегливу професійну роботу щодо налагодження співпраці між містами та висловив надію, що така співпраця не тільки сприятиме розвитку міст, а й допоможе зміцненню миру і дружби у світі.
Мілуокі став сьомим закордонним містом-побратимом Ірпеня. Ірпінь вже співпрацює з містами: Борна (Німеччина), Піш (Польща), Алітус (Литва), Паневежис (Литва), Молодечно (Білорусь) та Мцхета (Грузія).

0

 499 | 
 Пульс | 
 2018-03-16 13:45:55 | 
 новини, Київщина, Київська область, Алітус, Борна, Володимир Карплюк, Ірпінь, Мілуокі, Молодечно, Мцхета, Паневежис, Піш, співпраця, Том Баррет
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама