Європейський день сусіда відзначили у Блиставиці
22 травня 2018 року о 15:36
| | 4/5 (1)
В Україні починають все більше відзначати європейські свята. В суботу, 19 травня мешканці та гості села Блиставиця відзначили Європейський День сусіда.
Серед гостей було багато представників сусідніх населених пунктів, здебільшого з Микулич та Немішаєва.
Довго тривав святковий захід з концертом місцевих творчих колективів та частуванням смачними наїдками, зокрема, й варениками.
Такі заходи покликані знайомити та краще пізнавати один одного людей, котрі мешкають в населених пунктах розташованих поруч. А невдовзі, можуть увійти до новостворенної об’єднаної територіальної громади.
![](http://puls.in.ua/wp-content/uploads/2018/05/blist02-1.jpg)