Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

Скандальний забудовник Зіневич "чорною" рекламою розганяє конкурентів (ФОТО)

25 лютого 2020 року о 11:23

 | 
 | 4/5 (1)

У соціальних мережах скандальний забудовник Олексій Зіневич рекламою розповсюджує свій допис про інших забудовників, які, за його словами, обдурили людей

"Я хотів би звернутись до інвесторів Синергія Сіті. Ви вже ошукані інвестори, бо вклали кошти у фінансову піраміду та повірили шахраям", - пише Зіневич.

Далі він говорить, що на заплаві річки Ірпінь без жодного дозвільного документа будівництво розпочалось у 2018 році під виглядом школи. Земельні ділянки заплави знаходяться за межами міста, відносяться до меліорованих земель, а ґрунти є особливо цінними, крім того це зона підтоплення та розливу річки, тому забудова там категорично заборонена.

"Я хочу зауважити, що будівництво оформлено на підставну особу Юрія Мураша, який ще рік тому працював клерком у відділі освіти на Тернопільщині, одне питання для чого? Відповідь одна, для того щоб обманути інвесторів. Чому гроші з інвесторів беруть готівкою по сумнівних договорах спільної діяльності, для чого? Відповідь одна, для того щоб обманути інвесторів, - говорить Зіневич. - Інвесторам раджу не слухати байки та негайно забирати кошти, якщо Оверко не віддаватиме, звертайтесь, надамо юридичну та медійну допомогу він все віддасть".

Нагадаємо "Зоозахисний семінар міжнародного рівня в Ірпені "Стоп насиллю""

Відтепер ми в телеграм!
https://t.me/joinchat/AAAAAEcfmpr70Fadi_X4VQ0

 529 | 
 Моя Київщина
 2020-02-25 11:23:10 | 
 новини, Київщина, Київська область
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама