Поділитися
0
QR-код
Посилання на цю сторінку:
Оговорення
Маєте відгук щодо допису на цій сторінці? Залиште під ним свій коментар.
Перейти до коментарів

УДФСУ вкотре зібрався під стінами Кабміну: питання про реорганізацію зняли з порядку денного

2 грудня 2020 року о 22:53

 | 
 | 4/5 (2)

Університет державної фіскальної служби України провів презентацію навчального закладу під стінами Кабінету Міністрів України. Сьогодні на засіданні уряду мали розглянути питання щодо реорганізації Університету шляхом його перейменування на «Державний податковий університет» та злиття з ДННУ «Академія фінансів України». Проте, питання було знято з порядку денного, про що повідомили представники Кабміну у розмові з колективом Університету.

Нагадаємо, що нещодавно Міністерство фінансів України, яке є засновником навчального закладу, спільно із Кабінетом Міністрів України вирішили реорганізувати Університет.

Таке рішення обурило колектив навчального закладу, адже з Університетом його ніхто не обговорював, що є прямим порушенням законодавства України. У зв’язку з цим, було направлено низку листів звернень до Міністерства фінансів України та до Кабінету міністрів України з проханням не реорганізовувати виш, а піти більш логічним та спрощеним шляхом – перейменувати Університет на «Державний податковий університет» та приєднати до нього ДННУ «Академія фінансів України». Проте, відповіді не отримали, тому колектив Університету зібрався під стінами Кабінету міністрів України та передав до уряду звернення з проханням розпочати діалог і дозволити ректору взяти участь у засіданні, на якому буде розглядатися питання реорганізації.

Варто підкреслити, що студенти також борються за свою Альма-матер та відстоюють свої права. Ними було підготовлено листи-звернення з проханням захисти їхні права до Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова та до Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. Крім цього, вони провели акцію-протест у соціальних мережах «Геть руки від УДФСУ. Стоп реорганізації».

Університет не збирається зупинятися на досягнутому і буде надалі боротися проти реорганізації, адже є більш логічний та спрощений шлях і це перейменування Університету на «Державний податковий університет» та приєднання до нього ДННУ «Академія фінансів України». Саме таке рішення підтримав колектив Університету і направив до Міністерства фінансів України та Кабінету Міністрів України.0

 1140 | 
 Пульс | 
 2020-12-02 22:53:27 | 
 новини, Київщина, Київська область, Академія фінансів України, акція, акція-протест, Альма-матер, виш, Державна фіскальна служба, Державна фіскальна служба України, Державний податковий університет, ДННУ, законодавство, засідання, звернення, Ірпінський регіон, Ірпінь, Кабінет міністрів, Кабінет міністрів України, Кабмін, Міністерство фінансів, Міністерство фінансів України, Мінфін, місто Ірпінь, навчальний заклад, перейменування, питання, податкова, податковий університет, порядок денний, права, презентація, протест, реорганізація, соціальні мережі, соцмережі, УДФСУ, університет, Університет державної фіскальної служби України, Університет ДФСУ, Уряд, фіскальна служба
Зворотній зв'язок
Маєте цікаву новину, зауваження чи пропозицію? Напишіть нам.
Написати
Реклама